Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Bedava Sohbet Odaları

Bedava Sohbet Odaları
89 / 100

Bedava Sohbet Odaları

İçerisinde Sohbet Chat yapmaya başlamadan önce sizlere Bedava Sohbet Odaları hakkında bilgiler verelim. İçerisinde kimler var, odalarımızın amacı nedir bakalım. Bedava Sohbet Odaları içerisinde hangi odalar var, hangi odalar bedava bakalım.

Bedava Sohbet Odaları

Odalarımız içerisinde kimler var demiştik. Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinden kullanıcılar var. Peki nasıl kullanıcılar var diye soracak olursanız hemen açıklamasını da yapayım. Öğrenci, bekar, dul ve evli olmak üzere kullanıcılarımız Sohbet Odaları içerisinde ÜcretsizBedava bir şekilde Keyifli Sohbet Chat yapıyor.

Bedava Sohbet Odaları amacı ise kullanıcılarına ücret , para ödetmeden Seviyeli ve Kaliteli Sohbet Ortamı içerisinde arkadaşlar bulmanıza yarar. Başlığımızın yani adımızın da olduğu gibi Sohbet Odaları hizmetini Tamamen Ücretsiz , Bedava bir şekilde sunmaktayız. Hiç bir türlü ücret ödemeden Seviyeli ve Kaliteli Sohbet Odaları içerisinde kendinize aradığınız kriterler de eş, dost ve arkadaşlar bulabilirsiniz.

Sohbet Odalarımıza bağlanmak çok basit sizler için en kolayını en basitini tasarladık. Yeni üye kaydı derdi yok, şifreleme derdi yok, kayıt derdi yok ve şart derdi yoktur. Tamamen Ücretsiz, Bedava Sohbet Odaları hizmeti sağladığımız gibi kayıtsız Sohbet‘i de yanında sunuyoruz. Kayıt derdine son verdik, şifreleme derdini ortadan kaldırdık hep yeni arkadaşlar ile tanışmak için sadece misafir nicki ile veya takma isimleriniz ile Sohbete bağlanabilirsiniz.

Bedava da nereye kadar bedava diyorsunuzdur içinizden hemen söyleyeyim. Sonuna kadar, dibine kadar bedava aksi yok ve tartışılamaz. Bedava Sohbet Odaları içerisinde ki tüm odalar, kanallar Tamamen Ücretsiz yani Bedava‘dır.

Sohbet Odaları bildiğiniz gibi 1998 lerde ülkemizde faaliyete geçmiştir. 1998 ‘lerde büyük firmalar aracılığıyla gündeme oturan Sohbet Odaları artık çok değişti. Eskilerden sadece Bilgisayarlar aracılığıyla içerisine girilen, içerisinde Sohbet edilen, içerisinde arkadaşlar bulunan Sohbet Odaları teknolojiye ayak uyduruyor. Evet yanlış anlamadınız teknolojiye ayak uyduruyor ve günümüze gelen ilerlemeyi takip ediyor. Eskiden tüplü kocaman manitörlü bilgisayarlar vardı ve üstelik o şimdileri beğenmediğiniz tüplü ekranlı manitörler ozamanın paraları ile çok pahalıydı.

Herkese göre yanlış yansıyan kimine pahalı, kimine ucuz olan bilgisayarsız hiç bir şey yapılmıyordu. Şimdileri ise Tablet ve cep telefonlarından kolayca bağlanılıyor. Nerde olduğunuz da farketmiyor misafirlikde bile rahatlıkla kullanabileceğiniz Sohbet Odaları içerisinden kendinize arkadaşlar bulmanız çok basittir. Yolda yürürken, evde oturuken, çay, kahve keyfi yaparken ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz odalardır. Peki bakalım Bedava Sohbet Odaları içerisinde hangi odalar var görelim.

Bedava Sohbet

Bedava Sohbet

Bedava Sohbet Odaları İçerisinde Hangi Kanallar Var?

Sohbet Odalarımız içerisinde Tamamen Ücretsiz, Bedava sunduğumuz Bedava Sohbet Odaları altında hangi kanallar var bakalım.

                       Bedava Sohbet Odaları

  1. Sohbet Odaları
  2. Muhabbet Odaları
  3. Chat Odaları
  4. Türkiye’nin 81 il ve ilçe Sohbet Odaları
  5. Dul Sohbet Odaları

Bedava Sohbet Odaları içerisinde ki Kanallarımızın sırasıyla açıklamalarını yapalım.

  1. Sohbet Odaları ; içerisinde sadece bir il veya bölgeden değil Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinden kullanıcılar oluyor. Odalarımız içerisinde ki kullanıcılar kendilerine eş, dost ve arkadaş arayışlarında il ve ilçe farketmezsizin Sohbet Chat yaparak kendilerine arkadaşlar arıyor. Yani nerden, nereden olduklarını önemsemeden Sohbet Odaları içerisinde takılıyorlar. Genel de zaten neresi ve hangi il olursa bana yakın, ben giderim, benim için önemli değil diyen kullanıcılarımız oluyor.
  2. Muhabbet Odaları ; Sohbet Odaları ile aynı eş değer ve kullanıcıları da aynı amaçlarla takılan yer, mekan farketmezsizin olarak Ortam içerisinde Sohbet Muhabbet ederek kendilerine arkadaşlar arıyorlar.
  3. Chat Odaları ; Sohbet , Muhabbet Odaları ile aynı şekil Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinden kullanıcıların karışık bir şekilde bulundukları odalardır. Fakat Chat Odalarını Sohbet ve Muhabbet Odalarından ayıran bir fark vardır. Bildiğiniz gibi Chat kelimesi Türkçe değildir. Bundan ötürü Chat kelimesini her kullanıcı bilip de yazamıyor veya yanlış yazıyor. Chat Odaları içerisinde ki kullanıcılar biraz daha elit veya okumuş, okuyor oluyor. Chat kelimesinin yabancı olmasından ötürü yazılımını bilip de girebilenler öğrenciler ve sosyateler oluyor.
  4. Türkiye’nin 81 il ve ilçe Sohbet Odaları ; il ve ilçe Sohbet Odaları üste anlattığım odalardan farklıdır. Üstelik kullanıcıları da farklıdır. Sebebi ise il ve ilçe Sohbet Odaları içerisinde ki kullanıcılar biraz daha samimi ve hızlı arayışlar içinde oluyorlar. Bunun sebebi ise çoğu kullanıcı bulundukları il ve ilçelerden kendilerine arkadaş arayışında oluyor. Oda olmasa istedikleri il ve ilçelerden kendilerine arkadaş arayışında oluyorlar. İl ve ilçe Sohbet Odaları nasıl oluyor diye merak eden kullanıcılarımız vardır belki onlara da örnekler vereyim. İstanbul Sohbet Odaları , Ankara Sohbet Odaları , İzmir Sohbet Odaları , Konya Sohbet Odaları , Adana Sohbet Odaları şeklindedir.
  5. Dul Sohbet Odaları ; Odalarımız içerisinde genelde dul Bay/Bayan kullanıcılar oluyor. Fakat sadece de dul kullanıcılar olmuyor, çünkü kendilerine dul Bay/Bayan Sohbet edecek arkadaşlar arayışında olan kullanıcılarımız da odalarımızda oluyor.
ömer Karataş 76 Defa Okundu
Cevap bırakın