Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Afyonkarahisar Sohbet Odaları

Afyonkarahisar Sohbet Odaları

Afyonkarahisar Sohbet Odaları

Afyonkarahisar Sohbet Odaları yada Chat Siteleri, Afyon kızlarla chat, Afyonkarahisar kadınlarla sohbet gibi konularda kullanıcıların google arama motorunda bir çok arayış içine girdiğini görüyoruz. Ortam.org yöneticileri ile yaptığımız istişareler neticesinde Afyonkarahisar sohbet odalarını sade bir törenle açarak sizlerin takdirine sunduk.

Elbette Afyonkarahisarlı hemşerilerimizin de bu kararı vermemizde büyük etkisi oldu. Bu güzel ilimize yakışan nezih bir sohbet ortamı oluşturmanın haklı kıvancını hep birlikte yaşıyoruz. Bu ilimiz isim olarak özel bir önem ve detaya sahiptir. Ülkemizde yaşayan bir çok kişi, bu ilimizin adını Afyon olarak bilmiş ve kabul etmişlerdir.

Hala bir çok kişi tarafından Afyon olarak telaffuz edilmektedir. Bildiğiniz gibi biz Türklerin bir özelliği vardır, her şeyi kolay ve kestirme yoldan söylemek. O yüzden Afyonkarahisar demek bir çok kişiye zor ve eziyetli geldiği için Afyon kullanılmaktadır.

2005 yılında resmi olarak bu ilimizin adı Afyonkarahisar olarak düzeltilmiştir. Zaten çok eski tarihlerde, Evliya çelebinin günlüklerinde, Osmanlı ve Selçuklu Devleti zamanlarında şehrin isminin Afyonkarahisar olduğu bilinmektedir.

Ulu önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ün herkesçe bilinen nutuğunda 46 yerde Afyonkarahisar isminin geçtiğini hatırlatmak isterim. Geçmişine, ecdadına, köklerine, örf ve adetlerine bağlı kalmayan milletler kokuşmaya ve çürümeye mahkumdur.

Afyonkarahisar Chat Ortamı

Afyonkarahisar ilimiz coğrafi olarak Ege bölgemizde konuşlanmıştır. Toplam 18 ilçe, 89 Belde ve 388 köy mevcuttur. Yapılan son nüfus sayımına göre 697.000 kişinin yaşadığı tespit edilmiştir. Afyonkarahisar ilimize bağlı toplam 16 ilçe bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla; Başmakçı, Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler, Hocalar, İhsaniye, İscehisar, Kızılören, Sandıklı, Sinan paşa, Sultandağı, Şuhut

Genel olarak Afyonkarahisar genç bir nüfusa sahiptir. Zaten Afyonkarahisar sohbet odalarını açmamızdaki temel neden, gençlerin kaliteli ve nezih bir chat ortamında vakit geçirmesini sağlamaktır. Mobil sohbet yapmanın tüm kolaylıklarından ve avantajlarından yararlanmak isteyen tüm Afyonkarahisarlı dostlarımıza kapılarımız ardına kadar açıktır.

Ortam.org Afyonkarahisar sohbet odaları sayesinde merkez ve ilçelerden gelen tüm kullanıcılarla doyumsuz bir hasbihal ortamı yaşayabilecek, ayrıca diğer komşu il ve ilçelerden gelen bölge insanı ile de tanışma olanağına sahip olacaksınız. Tüm bu hizmetleri sizlere sunarken, yine hiç bir ücret beklentimiz yoktur.

Arkadaşlık Siteleri

Afyonkarahisar Sohbet Odaları

Mehmet GÜÇKIRAN 2605 Defa Okundu
Cevap bırakın