Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Sohbet Odaları

Sohbet Odaları
88 / 100

Sohbet Odaları ve Arkadaşlık Sitesi

Sohbet odaları artık sizlerinde bildiği gibi Türkiye’nin tüm illerden katılım sağlayan kullanıcıların bir çatı altında toplanması ve keyif neşe içinde sohbet etmesidir. İnsanların daha keyifli bir halde sohbet etmelerini ve yeni bay bayan arkadaşlıklar için güzel bir ortam kurarak her zaman için sizlerde güvenilir bir adreste kendinizi güvende hissede bilirsiniz.

İnternet dünyasında yer alan bazı sohbet odaları, herkesin hemen hemen eşit bir role sahip olduğu, ılımlı olmayan açık konuşmalardır; bazıları tartışmaya ve katılımcılara liderlik eden bir “lider” tarafından yönetilir; diğerleri ise düzeni sağlamaktan ve başkalarının görmeden önce ne yazdıklarını değerlendirmekten sorumlu görevlilerdir. Bu görevliler tarafından site kurallarını ihlal edenler sohbet odalarından uzaklaştırılır. Fakat sohbet odası görevlileri sizin her konuşmanızı, özel odalarda kimlerle temas ettiğinizi tam olarak göremeyebilir. Bu yüzden kişisel bilgilerinizi ve mahrem konuları mümkün mertebe paylaşmamaya dikkat edin. 

Sohbet Odaları Niyet ve Amaçları Anlaşılmaksızın Herkese Ev Sahipliği Yapabilir

Sohbet odalarının gizliliği bazı insanları başkalarını taciz etmeye teşvik edebilir. Online sohbet ortamında değişik arayışlar içerisinde olan bir takım insanlar olabilir. Bu insanlar dürüst bir insan profili çizebilirler. Bu anonim atmosferde kimin iyi, kimin kötü niyetli olduğunu asla kestiremezsiniz. 

Sohbet odalarında yazdıklarınıza dikkat edin. Diğer kullanıcılarla birbirinizi görmediğiniz ve sesinizi duymadığınız için yazdıklarınızın yanlış yorumlanması oldukça olası bir durumdur. Mümkün olan yerlerde kendinizi ifade etmek için ortam.org sitemizdeki emojileri kullanabilirsiniz. Eğer birisini engellemek isterseniz, özel pencerelerde engelle butonuna basmak suretiyle kişiyi engelleyebilirsiniz. Eğer başarılı olamazsanız lütfen sohbet odası görevlilerinden yardım isteyin. 

İster Rumuz kayıtı yapın ister yapmayan her kanalda ücretsiz olarak yararlana bileceğiniz çeşitli paylaşımlar vardır. Eğlence kanallarında veya radyo kanallarında sizde istek şarkı isteyerek sevdiklerinize sesinizi duyura bilirsiniz Eğlene ve oyun kanallarında Sohbet Odaları ortamın da her zaman için java yüklemeden bütün oyunlara katılım sağlayarak her zaman için güncel ve çeşitli alanlar da sohbet etmenin tadına varabilirsiniz.

ülkemizin gençleri burada sohbet ediyorlar. Sende arkadaşlık siteleri altında katılım sağlamak istersen her zaman için katılım göstererek kendine çok çok güzel bir ortam yarata bilirsiniz. Her şey siz kullanıcılar ücretsiz ve javasız olarak sergilenecektir. Sohbete katıldığınız her an için yeni bir birey tanıma şansını bizlerle yaşaya bilirsiniz.

admin 739 Defa Okundu
Cevap bırakın