Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Anonim Sohbet Odaları

Anonim Sohbet Odaları

Anonim Sohbet Siteleri

Anonim sohbet odaları ortam sohbet farkı ile yeniden sizlerin takdir ve beğenisine sunuldu. Yada anonim chat sitesi sayesinde eşsiz arkadaşlıklar ve dostluklar kurmak artık çok daha kolaydır.

Sohbet odamızda bulunan kalabalık kullanıcı kitlesi içinde mutlaka kendine göre birini bulacağından eminim. Sohbet ve chat kelimesinin anlamını az çok herkes bilir.

Çünkü hayatımızın her alanında karşımıza çıkar ve değişik varyasyonları vardır. Fakat Anonim sohbet nedir? İnternet ile birlikte bazı yabancı kelimeler de dilimize sakız gibi yapışmış durumda.

Anonim Sohbet Odaları İle Esrarınızı Koruyun

Anonim; kısaca adı sanı bilinmeyen demek, yani diyelim ki falan şehirde bir heykel yapılmış, bu eseri yapanın kim olduğu bilinmiyor meçhul anlamında.

Bu yüzden Anonim sohbet kelimesi de yazılı sohbetler için aslında uygun bir kelime, bu sohbet odalarında kimin ne yazdığını, yazanın kim olduğunu, fiziki ölçülerinin, yaşının, medeni halinin, ailevi ve içtimai durumunun ne olduğunu bilemediğimiz durumlar için gayet makul bir kelime.

Çünkü sohbet sitelerinde yazan kişi sadece nicki ile müsammadır bu yüzden Anonim bir chat tutkunudur. Anonim sohbet odalarına gelenler  bir tıkla sohbet odalarına bağlanır, yazıp çizerler ve bir tıkla çıkıp giderler. Biraz da kendini farklı gösterme gibi bir çabası varsa, belki bir saat sonra, belki de ertesi gün farklı bir rumuz ile karşımıza çıkarlar.

Anonim Takılmak Gerçekten Heyecan Verir

Chat sitelerinin en cazip ve etkileyici yönü de budur. Buralarda herkes anonim takılmanın zevkine erişir. Ortam.Org sitemiz; chat otoritelerince,  anonim sohbetlerin en fazla yapıldığı chat sitelerinden birisi olarak kabul görmüştür.

Anonim olmanın verdiği hazla coşan bazı kullanıcılar sohbet odalarında adeta esip gürlemekte ve yağmaktadırlar. Görünmez, bilinmez ve gizemli olmanın zevkiyle bambaşka biri gibi hareket ederek insanları etkilemek için çeşitli kelime oyunları, gülücükler ve smileyler yaparlar.

Çünkü sohbet sitelerindeki ahval bu yönde cereyan eder. Aynı adam mahalleye çıksa herkes tanıyacak belki de şöyle diyecek; “Yahu Bu Bizim Ahmet Dayının Oğlu Sümüklü Ali Değil mi” haydaa, bir anda karizma çizildi, yerle yeksan oldu.

Fakat aynı Sümüklü Ali sohbet sitesine girdiği ve bir kaç renkli cümle yazdığı zaman bütün sohbetçilerin ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Lütfen sizler de kendinize uygun rumuzlarla gelin Anonim sohbet etmenin keyfini hep birlikte yaşayalım.

Anonim Sohbet Odaları

Anonim Sohbet Odaları

 

Mehmet GÜÇKIRAN 2812 Defa Okundu
Cevap bırakın