Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Canlı Sohbet Odaları

Canlı Sohbet Odaları

Canlı Sohbet Odaları içerisinde veya bir Ortam içerisinde insanların toplanmaları birbiriyle canlı olarak konuşmalarına Canlı Sohbet denir. Günlük hayatta çevremizde ki arkadaşlarımız ile akrabalarımız ile konuştuğumuzda da Canlı Sohbet oluyor. Fakat biz sanal alem den bahsediyoruz. Sanal alemde her şey farklıdır.

Siber alem olarak tanıdığımız internet Dünyanın dört bir yanında vardır. Üstelik sadece ülkemizde değil tüm dünyada Canlı Sohbet Odaları kullanılmaktadır. Kimi siteler ücretli hizmet sunmakta, kimileri ise ücretsiz Canlı Sohbet hizmeti sunmaktalar. Bizler siz değerli kullanıcılarımız için bedava bir şekilde hizmet sunmaktayız. Üstelik içerisinde hiç bir türlü ve hiç bir şekilde para yani ücret geçmemektedir.

Tamamen Ücretsiz Canlı Sohbet hizmeti sunuyor ve bununla da kalmıyor Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinin özel olarak Canlı Sohbet Odaları imkanı sağlıyoruz. Bedava sunduğumuz hizmet sadece Canlı Sohbet ile kalmıyor, içerisinde Oyun, Yarışma ve Canlı Fm hizmeti de veriyoruz. Radyo Kanalımız da 7/24 Online Bay/Bayan djlerimiz siz değerli kullanıcılarımızdan istek parçalar beklemekteler.

Canlı Sohbet Amacı Nedir?

Canlı Sohbet Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinden kullanıcıları dileğinize göre ister genel olan Canlı Sohbet Odası içerisinde topluyor. Dilerseniz her kullanıcının özel olarak aradığı il ve ilçelerden arkadaşlar olur ise il ve ilçe Canlı Sohbet Odaları içerisine alıyor. Genel olarak başında hiç bir il ve ilçe adı içermeyen Canlı Sohbet Odaları Türkiye’nin 81 iline hitap ediyor.

Yani bu da demek oluyor ki Canlı Sohbet Odaları içerisinde Sohbet edeceğiniz Bay/Bayan arkadaşlar 81 ilin birinden çıkabilir. Fakat başında il ve ilçe adı içeren Canlı Sohbet Odaları içerisinde sadece o il ve ilçelerden kullanıcılarımız oluyor. Şunu da söylemeden geçmeyeyim ki yanlış anlaşılma olmasın. Ankara ilinde yaşayan, ikamet eden kullanıcılarımız içerisinde İstanbul Canlı Sohbet Odaları içerisinde de oluyor. Amaçları kendilerine İstanbul ilinden Bay/Bayan arkadaşlar edinmektir. İnsanlar illa ki yaşadıkları illerden arkadaş arayacak diye bir kanun kural yoktur.

Kimi insanlar yaşadıkları il ve ilçelerin hareketlerini, karakterini beğenmezler. Kimse de kimseyi beğenmek zorunda değildir. Bildiğimiz gibi zevkler ve renkler tartışılmaz diye boşuna dememişler. Adana ilinde yaşayıp ikamet eden kullanıcılarımız İstanbul Canlı Sohbet Odaları içerisinde pek sıklıkla karşılaşıyoruz. İnsanlar kendilerine illa ki yaşadıkları il ve ilçelerden arkadaşlar arayacak diye bir şart yoktur.

Kimi insanlar da şive severler mesela örnek verecek olursak adam Tekirdağ ilinde yaşıyordur, fakat Karadeniz şivesi hoşuna gidiyordur. Yada tam tersi Trabzon’da yaşıyordur, Tekirdağ, Trakya şivesi seviyordur. Kimseye neden onu, neden bunu seviyorsun diyemeyiz.

Canlı Sohbet Odaları İçerisinde Neler Oluyor?

Canlı Sohbet Odaları içerisinde insanlar birbirleriyle canlı olarak görüşüyorlar. Aslında Canlı Sohbet Odaları bir yandan çok iyidir. Sebebi ise kullanıcılar birbirlerini önceden canlı olarak görüyorlar ve sonradan hayal kırıklığı yaşamıyorlar. Açık konuşmak gerekirse benim başıma çok geldi.

Tamam unmadık taş baş yarar demişler gerçi öyle de oluyor, bazen insanlar çok beğenecekleri gibi arkadaş bekliyorlar sonra gördükten sonra hayal kırıklığı, baş ağrısı oluyor. Oysa Canlı olarak konuşulduğunda beğenecekleri kişiler ise konuşmaya devam ediyorlar eğer ki tipim değil deyip beğenmediğiniz olursa hiç zaman kaybınız ve beklentiniz olmuyor.

Ortam Nedir? Sitemizin Adı Neden Ortam.ORG ?

Ortam bir veya birden fazla toplulukların bir araya gelerek odalar veya mekanlarda grup halinde olunmasıdır. Peki Sitemizin adı neden Ortam.ORG bildiğiniz gibi sanal alemde en önemlisi site adıdır ve daha sonra site reklamıdır. Yani adını duyurarak marka haline getirmektir. Bizim hedefimiz marka olmak olduğu için Ortam.ORG adını kullandık ve zaman bize gösterdi ki çok doğru yaptığımızı çok şükür bir Sohbet markası olduk.

Ortam kelimesinin anlamını yukarıda anlattığım üzere birden fazla topluluğu bu Odalar içerisinde toplayacağımız için sitemizin adını Ortam.ORG olarak seçtik.

Neden Ortam.com Veya Ortam.net Değil De Ortam.ORG ?

Yukarıda ki cümlelerimde sizlere Ortam kelimesinin açıklamasını yaptım evet fakat sitemizin adının neden .org ile bittiğini neden .org uzantısı seçtiğimizi anlatmadık. İllaki aranız da Org uzantısının anlamını bilen vardır. Bilmeyenler için de anlatayım ; Organize kelimesinin kısaltılmışı olan Org uzantısıdır. Daha açık anlatmak gerekirse Ortam- Organize olun anlamına çıkmaktadır. Bizler de sizler bulunduğunuz Ortam içerisine Organize olun diye Ortam.ORG adını seçtik.

Canlı Sohbet

Canlı Sohbet Odaları

ömer Karataş 728 Defa Okundu
Cevap bırakın