Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Chat Kanalları | 01

Chat Kanalları | 01

Chat Kanalları 01

Chat Kanalları 01 sohbet odaları içerisinde sadece bir il veya bir bölge değil. Türkiye’nin 81 ilinden Bay/Bayan kullanıcılar ücretsiz sohbet chat yapıyor, kendilerine arkadaş arıyor. İnsanlar kendilerine Bay/Bayan arkadaşlar bulmak, aramak için genelde arama motorlarına yani googleye Chat Kanalları kelimesini yazarak arama yapıyor.

Chat Kanalları 01 ise sıralama olarak yansıttığımız adlandırmadır. Bay ve bayan olan kullanıcılarımız arasında sadece arkadaş arayışları içerisinde olanlar değil. İnsanlar kendilerine sohbet chat yaparak dertlerini paylaşmak, sıkıntılarını anlatmak ve kafalarını dağıtmak için de sohbet odaları içerisine girerek chat kanalları 01 arasında sohbet ediyor.

Chat Kanalları 01

Chat Kanalları

Chat Kanalları 01 Ne Demek?

Sohbet odaları görevi gören bay ve bayan olmak üzere kullanıcılarına sohbet adı altında arkadaşlık sitesi sunarak kullanıcılarına yeni ortam ve yeni arkadaşlar bulmasını sağlıyor. Üstelik sohbet adı altında arkadaşlık sitesi sağlarken de tamamen ücretsiz, parasız bedava olarak sunmaktadır.

Tamamen ücretsiz sohbet chat imkanı sunduğu gibi siz değerli kullanıcılarının güvenliği ve sağlığı için üyelik zorunluluğu koşmamaktadır. Chat Kanalları 01 sohbet odaları içerisinde Türkiye’nin 81 ilinden binlerce kullanıcılar olduğu gibi onlarca da kanallar vardır.

Sohbet odaları içerisinde ki onlarca kanallardan biri de chat kanalları 01 odasıdır. İçerisinde sohbet chat yapıldığı, insanların kendilerine bay ve bayan arkadaşlar aradığı sadece arayışta olan kullanıcılar değil. Sohbet chat yaparak kendilerine dertleşecek , sıkıntılarını anlatacak arkadaşlar da arayışları içerisindedir.

Chat Kanalları 01 İçerisinde Kimler Var?

Sohbet adı altında arkadaşlık sitesi olarak kullanıcılarına sohbet odaları hizmeti sağlayan odalar içerisinde Türkiye’nin 81 ilinden kullanıcılar var. Fakat kullanıcıların yoğun olduğu iller ise Adana , İstanbul , Ankara , İzmir ve Bursa illerinden görülmektedir.

Chat kanalları 01 sohbet odaları kelimesi içerisinde 01 geçtiği için plakası olan Adana ilinden yoğun kullanıcı girişi oluyor. İstanbul , Ankara , İzmir illeri ise nüfusu yüksek olduğu için kullanıcı girişinin çok yüksek olduğunu düşünüyoruz.

Adana ili ise chat kanalları 01 içerisine sohbet odaları sonunda 01 olduğu için Adana iline ait sohbet odaları diye girmektedir. Plakası 01 olduğu için Adana ilinden binlerce kullanıcılar chat kanalları 01 odalarına akın ediyor. Adana ilimizin hakkında ise bakalım neler söyleyebiliyoruz tarihine, nüfusuna bir bakalım nüfus olarak ne durumdaymış öğrenelim.

Chat Kanalları

Chat Kanalları

Sohbet Kanalları

Adana Hakkında

Adana, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık altıncı şehridir. 2019 yılı verilerine göre 2.258.718 nüfusa sahiptir. İlin yüz ölçümü 13.844 km2dir. İlde km2ye 160 kişi düşmektedir (en yüksek Seyhan ilçesinde (1787 kişi).

01.02.2018 TÜİK verilerine göre 5’i merkez ilçe (Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam, Karaisalı) olmak üzere toplam 15 ilçesi ve belediyesi vardır. Bu ilçelerde 831 mahalle bulunmaktadır.

Türkiye’deki altıncı büyük metropolitan alan olup ülkenin önde gelen tarım, ticaret ve kültür merkezlerinden biridir. Türkiye’deki maden zengini 4. bölge olan Adana; krom, demir, manganez, kurşun ve çinko yatakları açısından önem taşımaktadır.

Adana’nın merkezi; Mersin, Adana, Osmaniye ve Hatay illerini kapsayan coğrafi, ekonomik ve kültürel bir bölge olan Çukurova’nın merkezinde bulunur. Yaklaşık 6,33 milyon insana ev sahipliği yapan bölgenin büyük bir bölümü, tarıma oldukça elverişli, geniş ve düz bir arazidir.

Adana ilimizin tarih ve nüfusuna geçmeden önce Adana ilimizin madenciliği hakkında bilgi vermek isterim.

Chat Kanalları

Chat Kanalları

Madencilik

Metalik madenler içinde krom, demir ve manganez, kurşun, çinko, enerji ham maddelerinden kömür ve endüstriyel ham madde kaynaklarından kuvars ve kuvarsit, kil, barit, kireç taşı ve kum agregası ve pomza bu zenginliklerin başında gelmektedir.

Krom madenciliğinde Türkiye genelinde 4. bölgeyi oluşturan Adana ili, komşu olduğu Mersin ve Hatay limanlan sayesinde önemli ihraç potansiyeline sahiptir. Bugüne kadar maden ürünleri içinde Adana’ya en fazla döviz kazandıran kromitin son yıllarda düşen fiyatları sebebiyle şu anda durma noktasında görünmesine rağmen, yakın gelecekte kromit madenciliğinde bir canlanma beklenmektedir.

İl içindeki ikinci derecede öneme sahip demir ve manganez de özellikle İsdemir için üretilmektedir. Son yıllarda yanlış politikalar yüzünden ithal cevhere yönelen İs demir’in yerli cevhere gereken önemi vermesi kaçınılmaz olup, bu sektörde canlanma olacağı beklenmektedir.

Tufanbeyli ilçe sınırları içinde yer alan ve termik santral kurmaya uygun 300 milyon tondan daha büyük bir rezerve sahip ortalama 1100-1300 kcal/kg’lık linyit yatakları ihale aşamasındadır. Adana ili için yine önemli miktarda kuvars kumu ve kuvarsit yatakları bulunmuş olup, Mersin’deki Anadolu Cam Sanayi, İzocam gibi sanayi kuruluşlarına uzun süreli potansiyel yaratmaktadır.

Chat Kanalları 01

Chat Kanalları

ömer Karataş 795 Defa Okundu
Cevap bırakın