Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Kızlarla Sohbet Etmek

Kızlarla Sohbet Etmek

Kızlarla Sohbet Etmek ve Arkadaşlık Kurma

Kızlarla sohbet etmek kaç kişinin başarabildiği bir şey? bir kızla konuşurken kekelemeye, terlemeye mi başlıyorsun? Hatta bazen kendi adını dahi unutuyor musun?

O zaman doğru yerdesin, size bazı tüyolar ve ipuçları vereceğim. Artık bir kızla konuşurken bülbül gibi şakıyacaksınız. Belki bunu yaparken eğlenebileceksiniz. Bir kızla sohbet etmek çoğu erkeğin kabusudur, korkutucudur. Fakat biraz alıştırma yaparak bir kızla hiç tereddüt etmeden sohbet edebilirsin.

Kızlarla Sohbet Etmek İçin Gözlerine Bak:

Hoşlandığınız kızın gözlerine bakın, hafiften gülümseyin ve içten bir merhaba diyin, kendinizi tanıtın içten ve samimi konuşmaya başlayın. Beden dilinizi iyi kullanın, başınız dik, bakışlar tam önde. Merhaba demek için fazla beklemeyin bu sefer kız kendisini görmezden geldiğinizi düşünebilir.

Kızlarla Sohbet Etmek İçin Kendini tanıt:

Tek yapman gereken “Merhaba, Ben Ahmet Sizin Adınız Nedir?” Veya “Ben Ahmet, Sizinle Tanışmak Çok Güzel” Ayrıca ona, ortak noktalarınızdan mesela okulunuzdan bir şey hakkında soru sorabilirsiniz. Size yanıt verdiğinde konuşmayı ilerletebilirsin.

Kızlarla Sohbet Etmek İçin Kendiniz olun:

Farklı biri gibi görünmeye çalışmayın ve gerçekte kim olduğunuzu görmesine izin verin. Eğer komik birisi isen kızı güldürmeye çalış, fakat ciddi biri isen şaka ve şamata yerine biraz daha ciddi konulardan konuşabilirsin. Ayrıca sizi tanıması için kıza zaman ve fırsat vermelisiniz.

Gülümseyin:

Gülümsemek bir sohbet esnasında destekleyici niteliktedir. Sohbetin tadını çıkardığınızı ve kendinize güveninizin tam olduğunu gösterir. Bu da kızın sizinle sohbete devam etmesini sağlar. Gülümsemeyi fazla abartmayın, hafif gülümsemeler, arada duraklamalar iyidir.
İnek şaban gibi sürekli gülerseniz, bu sefer kız sizin hafif bir insan olduğunuzu düşünebilir. Ciddiyetsiz ve ağır görünmeyi hiç kimse istemez. Yani konuşma süresi boyunca sürekli gülüp durma, kız komik bir şey anlatırsa mutlaka gül. Tebessüm etmek kızı rahatlatacak ve değer verildiğini hissedecektir.

Kızlarla Sohbet Etmek Esnasında Kişisel Konulardan Uzak Dur:

Bir kızdan hoşlanıyorsan, amacın onu iyice derinlemesine tanımaktır. Bu kızla yeni tanışmışsın, dedenin ölümü nedeniyle ne kadar üzgün olduğunu veya kuyruk sokumunuzda meydana gelen kıl dönmesini anlatmanızın zamanı değildir. Böyle şeyler samimiyet ilerleyince konuşulur.
Bunlar yerine evcil hayvanlardan, müzik gruplarından v.s. gibi rahatsız edici olmayan ve konuşması kolay olan konularla alakalı sohbet edebilirsiniz. Kız arkadaşınız konuşurken mutlaka dikkatlice dinleyin. Çünkü kızlar kendilerini dinleyen, sözlerini kesintiye uğratmayan erkekleri severler.
Arada başınızı emme basma tulumba gibi sallayarak, konuştuklarını tasdik ettiğinizi gösterin, evet ya da hayır şeklinde kısa cevaplar vererek ilgilendiğinizi belirtin. Kızlar iltifat eden erkeklere bayılır, fakat bunu abartmadan yapmak önemlidir.
Onu önemsediğini göstermek için onu korkutmadan kişiliğinin ya da görünüşünün bir yönünü iltifat etmelisin. Müzik türünü veya okuduğu kitapları seviyorsanız, ona harika bir tadı olduğunu söyleyin. Kıyafetlerini, saçlarını veya mücevherlerini iltifat etmek sorun değil, ama dışarıdan daha fazlasını gördüğünü görürse bir kızın kalbini gerçekten kazanacaksın. Ayrıca, kendinize çok güveniyorsanız, neden cilveli bir şekilde iltifat etmiyorsunuz?
Kızlarla Sohbet Etmek

Kızlarla Sohbet Etmek

Mehmet GÜÇKIRAN 725 Defa Okundu
Cevap bırakın