Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet

Konu Başlıklarımız

Mobil Sohbet

Mobil sohbet siteleri içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesi yasaktır. Sohbet odaları içerisinde ki tüm kullanıcılar 18 yaşından büyük yetişkinler olmaktadır.

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet

Sohbet odaları farklı ülkeleri bilmem lakin bizim ülkemizde ilk olarak bin dokuz yüz doksan altı (1996) yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana ne yazık ki mobil sohbet odaları barındıramamaktadır. Eski chat siteleri kullanıcıları çok iyi bilir ki mazisi oldukça eskidir.

Sohbet siteleri kurulduğu yıllar akıllı cep telefonlarının olmamasından dolayı platformlar içerisinde mobil sohbet odaları barındıramıyordu. Akıllı cep telefonlarına sizlerin de bildiği üzere mobil adlandırılması verildi. Mobil sohbet odaları olarak adlandırılan platformlar aslında mobil uyumlu normal sohbet siteleri olmaktadır.

Akıllı cep telefonları çıkmasıyla ülkemizde olduğu gibi dünya genelinde yoğun ilgi ve talep gördü. Yoğun ilgi ve talep görmesinden dolayı sohbet siteleri sahipleri içerisini hızla mobil uyuma çevirdi. Mobil uyuma çevrilen platformlar ise yıllardır masaüstü bilgisayarlar ile kullandığımız normal sohbet odaları olmasına rağmen mobil sohbet siteleri olarak dünya genelinde insanlara tanıtıldı.

Normal sohbet siteleri olmasına rağmen içerisinin sadece mobil uyuma geçmesiyle dünya genelinde insanlara mobil sohbet odaları olarak tanıtılmasının da elbette bir sebebi var. Bunun en açık sebebi ise insanlar bu platformları bin dokuz yüz doksan altı yılından bu yana masaüstü bilgisayarlar ile kullanmakta olmasıdır.

İnsanlar uzun süre zarfında masaüstü bilgisayarlar ile kullandığı için dünya genelinde insanlara mobil uyuma geçtiğini duyurmak amaçlı yapılmıştır. Mobil uyumlu sohbet siteleri olarak tanıtılmaya çalışılsa bu durum insanların uzun süresini alacağı gibi sohbet sitelerinin de büyük kayıplarına yol açacaktı.

Mobil sohbet siteleri yada mobil chat siteleri olarak adlandırılan platformlar anlayacağınız bizlerin yıllardır masaüstü, leptap bilgisayarlar ile kullandığımız normal sohbet siteleri olmaktadır. Herhangi bir farklı yönleri olmadığı gibi içerisinde masaüstünden giren kullanıcılar ile mobil giren kullanıcılar aynı odalarda olacaktır. Makalemizin konusu olan bu başlığa biraz daha açıklamalarda bulunacağım.

Mobil Chat

Ülkemizin 81 ilinden olduğu kadar dünyanın bütün ülkelerinden akıllı cep telefonları ile sohbet siteleri içerisine girmek isteyenler mobil chat siteleri olarak yazıp arayışa geçmektedir.

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet

Mobil chat siteleri yada mobil sohbet siteleri olarak arama motorlarında arayışa geçen kullanıcılarımızın karşılarına birden çok farklı sohbet siteleri çıkacaktır. Google üzerinden mobil sohbet siteleri olarak yazıp arayışa geçen kullanıcılarımızın karşılarına çıkacak olan platformlar mobil uyumlu siteler olacaktır.

Tabi ki karşınıza çıkacak olan bütün arkadaşlık sohbet odaları mobil uyumlu olacak diye bir garanti yoktur. Lakin eğer ki karşınıza çıkacak olan platformlar mobil uyumlu olmaz ise sadece giriş yapamamak ile sınırlı kalacaktır. Sizlere herhangi bir farklı yararı yada zararı kesinlikle olmayacaktır.

Mobil sohbet siteleri olarak sizlere akıllı cep telefonları çıktığı günden bu yana arkadaşlık sohbet odaları sağlayan platformlardan biri ise Ortam.org sohbet sitesi olmaktadır. Ortam.org sohbet sitesi kullanıcılarına akıllı cep telefonları çıktığı ilk günden bu zamana sizlere mobil sohbet odaları sağlamaktadır.

Üstelik sadece ülkemizin 81 iline olarak sınırlı kalmamış tüm dünya geneline mobil sohbet odaları sağlamıştır. İlk günden bu zamana ülkemize sağladığımız kaliteli sohbet aynı şekilde dünya geneline sağlanmıştır. Ortam.org sohbet sitesi içerisine giren kullanıcılarımızın bilmesini isteriz ki sitemiz her zaman yurt dışı girişlerine aktif tutulmuştur.

Bu sebep ile ülkemizin 81 ilinde olduğu gibi dünya genelinde de Ortam.org sohbet sitesi kullanıcıları tarafından güvenilir sohbet siteleri olarak tescillenmiştir. Sizlere özel olarak sunduğumuz arkadaşlık sohbet odaları içerisinde sizlerden herhangi bir ücret, para talep edilmemektedir. Sohbet sitemiz tamamen ücretsiz, parasız, bedava sohbet odaları olarak hizmet sağlamaktadır.

Bedava Mobil Sohbet

Bedava mobil sohbet siteleri olarak arama motorlarında arayışa geçen kullanıcılarımız ceplerinden herhangi bir ücret, para çıkmadan akıllı cep telefonları ile sohbet etmek isteyenlerdir.

Günümüzde bedava kelimesinin diğer eş anlamlı kelimelerinden olan ücretsiz yada parasız kelimesi de platformlar arayışlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Parasız sohbet siteleri olarak da sıklıkla aranarak girilen platformlardan biri ise yıllardır kesintisiz sohbet odaları sağlayan Ortam.org sitesi olmaktadır.

Bedava mobil sohbet siteleri yada parasız mobil sohbet siteleri olarak her iki arayışınızda arama motorlarında karşınıza çıkacak olan platformlar aynı olacaktır. Her ne kadar yazılışları farklı dahi olsa eş anlam taşımakta olup anahtar kelime olarak kullanılmaktadır.

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet

ömer Karataş 703 Defa Okundu
Cevap bırakın