Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Ortam Sohbetleri Sohbet Ortamları

Ortam Sohbetleri Sohbet Ortamları

Ortam Sohbetleri Sohbet Ortamları

Ortam sohbetleri sohbet ortamları içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesi kesinlikle yasaktır. Sohbet odaları içinde ki tüm kullanıcılarımız 18 yaşından büyük yetişkinler olmaktadır.

Ortam Nedir?

Günümüzde ortam bir topluluğun veya canlı bir varlığın içinde bulunduğu aynı anda birleştiği, bir araya geldiği doğal koşulların tamamıdır. Farklı koşullarla bir araya gelmek, amacı veya sebebi farklı şekillerde bir toplumun oluşmasıdır. Ortam kurmanın sebebi ve amacı farklı şekillerdedir. Örneğin ; Sohbet , Muhabbet , Chat yapmak, sanal veya real iletişim kurmaktır.

Ortam kelimesi baş harfi o son harfi m olan bir kelime. Başında o sonunda m olan kelimenin birinci harfi o , ikinci harfi r , üçüncü harfi t , dördüncü harfi a , beşinci harfi m . Başı o sonu m olan 5 harfli kelime.

Canlı bir varlığın içinde bulunduğu doğal veya maddi şartların bütünü.

  • “Bu ağustos ayı, bir cinayet için hiç de uygun ortam değildi.”
  • “Devlet … elverişli ekonomik bir ortam yaratmak için gerekli tedbirleri alır.”

Bir kimsenin veya bir insan topluluğunun yaşayışını etkileyen ruhsal, toplumsal ve kültürel etkilerin bütünü.

“Sanat ortamı. Çalışma ortamı.”

Ortam adı ile bir çok mekanlar vardır. Ne tarz ne üzerine mekanlar diye soracak olursanız cevaplıyayım. Genelde restoranlar veya kafelere denk geliyoruz. Maksat sohbet muhabbet chat diyerek kullandığımız kelimelerin anlamları aslında hep aynı kapıya çıkıyor. Yani Sohbet Ortam içerisinde yapılıyor. Bir Ortamda olmadan Sohbet de edilemiyor kısacası iki kelimenin bir kelimeye dönüşmesi gibidir.

Ortam.ORG ise sizlere Ortamın açıklamasını detaylıca yapıyor. Kendinizi değişik, yeni, aksiyonlu, heyecanlı Ortamlarda bulmak istiyorsanız Ortam.ORG sizlere kolaylık sağlıyor. Odaları içerisinde sizlere kendini ispatlamaktadır. Bunun bariz örneğini sizlere sunuyoruz.

Bir fiilin yapıldığı ya da bir etkinin taşındığı bir araç, çevre, havaya da ortam denir. Sadece bu da değil herhangi bir kuvveti ya da özdeği içinde bulunduran ve devinime olanak veren bir özdek ya da karışıma da denir.

1. Bir kimsenin ya da bir insan topluluğunun yaşayışını etkileyen ruhsal, toplumsal ve kültürel etkilerin tümü.
2. Nesnel ve toplumsal yönlerle kimi zaman kişinin iç dünyasını da kapsayan yakın çevre, vasat.

“Bir topluluğun veya toplulukların hareket alanı, platform”

Ortamın Amacı Nedir?

İnsanları bir mekanda bir amaç mecburiyeti koşmadan sadece Sohbet etmek için bile doğal koşullarda insanların bir araya toplanmasıdır. Ortam Sohbetleri Sohbet Ortamları gibi arama motorlarında arayışa geçen kullanıcılarımız kendilerine yeni ortam aramaktalar.

Bazı insanlar veya topluluklar diyeyim Sohbet etmek için bir Ortam‘da buluşarak bir araya gelirler. Ortamda tam bu verdiğimiz örnekteki gibi insanları bir amacı olarak veya amacı olmadan bir mekan ve zamanda bir araya getirmesidir.

Ortam Sohbetleri Sohbet Ortamları içerisine girmeniz için özellikle belirli bir il, bölge yada ülkeden olmanıza kesinlikle gerek yoktur. Ortam Sohbetleri Sohbet Ortamları içerisine girmeniz için sadece 18 yaşından büyük olmanız yeterlidir.

Sohbet Ortamları

Sohbet ortamları kelimesinin anlamı ise sanal veya gerçek bir mekanda veya odada zaman mekan önemi olmayan insanların veya topluluğun bir araya gelerek bulundukları yerde sohbet etmeleridir. Ortamlar içerisinde bulunan insanların topluca aynı anda herkesin birbirini dinleyerek saygı ve sevgi çerçevesinde Seviyeli ve Kaliteli Sohbet etmesidir.

Mobil Ortam

Başlığımız mobil ortam başlığıyla kullandığımız oda içerisinde cep telefonlarından kolayca bağlanarak kesintisiz sohbet chat yaparak odalar içerisinde arkadaşlar bulabilir keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Mobil chat odaları içerisinde Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinden kullanıcılar ücretsiz tamamen bedava bir şekilde sohbet yapıyor kendilerine yeni arkadaşlar, yeni ortamlar ediniyorlar. Mobil sohbet odaları günümüze henüz yeni gelmiştir. Fazla bir mazisi olmamakla birlikte en fazla 5 yılı var yok arasıdır.

Daha önceleri sadece bilgisayar ve leptaplardan sohbet edebildiğimiz odalara şuanda mobil ve tabletlerden de rahatlıkla girerek odalar içerisinde takınılabiliyor. Hatta söylemeden yapamayacağım 1998’lerden günümüze kadar hızlı ve teknolojiye ayak uyduran Sohbet platformu şuan ise yoğunluğu mobil olarak kullanılmaktadır.

Ortam Sohbetleri Sohbet Ortamları olarak arama motorlarında arayışa geçerek gireceğiniz tüm chat kanalları aslında sürekli olarak kullandığımız normal sohbet siteleri olmaktadır.

Mobil Sohbet, Mobil Sohbet Odası, Mobil Sohbet Odaları, Mobil Sohbet Sitesi, Mobil Sohbet Siteleri, Mobil Canlı Sohbet, Mobil Canlı Sohbet Odaları olarak Sohbet hizmeti sağlamaktadır.

Mobil Chat, Mobil Chat Odası, Mobil Chat Odaları, Mobil Chat Sitesi, Mobil Chat Siteleri olarak ise Chat hizmeti sağlamaktadır.

Arkadaş Ortamları

Arkadaş ortamları başlığıyla verdiğimiz sohbet odaları hizmeti amacı Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinden kullanıcıların ücretsiz bir şekilde bir araya gelerek sohbet chat yaparak arkadaş oldukları ortamlardır.

Verdiğimiz sohbet odaları amacı tamamen ücretsiz bir karşılık beklemeden hizmet sağlamaktadır. Ortam.org farkıyla verdiğimiz bedava sohbet odaları keyfini doyasıya yaşayabilir içerisinde sohbet chat yaparak yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Ortam Sohbet Odaları içerisinde neler sizi bekliyor merak etmiyor musunuz?

Merak ettiğiniz bütün soruların cevapları ise Ortam.org ‘da cevaplamak için sizleri bekliyor…

This is Ortam.org

Sohbet Ortamları

Sohbet Ortamları

Mehmet GÜÇKIRAN 688 Defa Okundu
Cevap bırakın