Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Şehir Sohbet

Şehir Sohbet

Konu Başlıklarımız

Şehir Sohbet

Şehir sohbet siteleri ülkemizin 81 iline özel olarak kurulmuştur. Fakat ülkemizin 81 iline özel olarak kurulmuş derken yanlış anlaşılmasın içerisine sadece ülkemizden kullanıcılar girebilir anlamına kesinlikle gelmiyor.

Şehir Sohbet

Şehir Sohbet

Aksine şehir sohbet odaları içerisinde ülkemizin 81 ilinden binlerce bay/bayan kullanıcılar olduğu gibi dünyanın çeşitli ülkelerinden yine binlerce bay/bayan kullanıcılar bulunuyor. Ülkemizin 81 iline özel olarak kurulmuştan kastımız sizlerin de bildiği üzere çoğu insanlar bulundukları, yaşadıkları illerden arkadaş arayışına girmekteler.

Örneğin; Ben İstanbul ilinde yaşıyorum ve kendime arkadaş arayışına girerken ilk olarak İstanbul sohbet odaları içerisine giriyorum. Çünkü bulunduğum, yaşadığım ilden arkadaş aradığım için İstanbul sohbet odaları içerisinde ki kullanıcıların çoğunluğu da İstanbul’dan oluyor.

Yukarıda ki satırda belirttiğim örneğin hemen arkasından bir örnek daha vereceğim. Şimdi ki vereceğim örnek ise dünyanın farklı ülkelerinde yaşayan gurbetçi kullanıcılarımız için olacaktır. Sizler için özel olarak yazdığım makalemi dikkatlice okursanız sohbet odaları içerisine girdiğinizde hiç bir türlü yabancılık çekmeyeceksiniz.

Örneğin; Ben Almanya’da yaşayan bir gurbetçiyim Ankara’da evim var. Yada Ankara’da evim yok fakat her izinlerim Ankara ilinde geçiyor. Kendime yıllık izinlerime geldiğimde yeni ortam yada yeni arkadaşlar arıyorum. Ankara ilinden arkadaş aradığım için özellikle Ankara sohbet odaları içerisine giriyorum.

Anlayacağınız özellikle bir ilin şehir sohbet odaları içerisine girmeniz için illa ki o ilde yaşıyor olmanız gerekmiyor. Dahası girdiğiniz illerin şehir sohbet odaları memleketlerinizin de olmasına gerek yoktur.

İnsanlar bazen kendilerine yaşadıkları illerden değil de yaşadıkları illerin sınır ve yakın illerinden arkadaş arayışına girer. Bazı insanlar ise kendilerine eş, dost veya arkadaş değil de sadece sohbet, chat yapabilecekleri ortam aramaktalar.

Bu tarz arayışlara giren insanlar için hangi ilin, hangi ülkenin arkadaşlık sohbet odaları içerisine girdiklerinin bir önemi kesinlikle yoktur. Şehir sohbet odaları içerisine girmeniz için hangi ilden yada hangi ülkeden olduğunuzun hiç bir önemi yoktur. Bilmenizi isteriz ki arkadaşlık sohbet odaları içerisine 18 yaşından büyük dileyen ve isteyen herkes girebilir.

Şehir Chat

Ülkemizin 81 ilinden olduğu kadar dünyanın bütün ülkelerinden de kendilerine özellikle belirli bir ilden arkadaş arayışına geçen kullanıcılar arama motorlarına şehir chat siteleri olarak yazıp aramaktalar.

Şehir Sohbet

Şehir Sohbet

Şehir chat siteleri olarak yazıp arayışa geçen kullanıcılar illa ki ülkemizin illerinden olacak diye kesinlikle bir kural yada şart yoktur. Aynı şekilde özellikle illa ki bay yada bayan olacak diye de bir şey söz konusu değildir. Şehir sohbet odaları içinde binlerce ülkemizden olduğu gibi dünyanın bütün ülkelerinden de bay/bayan kullanıcılar bulunuyor.

Buraya kadar olan bölümü anlattığımıza göre şehir sohbet odaları hakkında olan diğer bilgilere geçebiliriz. Öncelikle şehir sohbet odaları siz değerli kullanıcılarımız için tamamen ücretsiz, parasız sohbet odaları olarak hizmet sağlıyor. Parasız sohbet siteleri olarak bilinen platformumuz bundan sonraki yıllarda da bedava hizmet sağlayacaktır.

Bin dokuz yüz doksan dokuz (1999) yılında kurulan arkadaşlık sohbet odaları platformumuz ülkemize olduğu gibi dünyanın bütün ülkelerine de kesintisiz sohbet odaları sağlıyor. Şehir sohbet odaları içerisinde 18 yaşından büyük öğrenci, genç bekar, dul ve evli olmak üzere binlerce kullanıcılar bulunuyor.

Her gün ülkemizden olduğu gibi dünyanın bütün ülkelerinden binlerce bay/bayan kullanıcıları ağırlayan sohbet sitemiz içinde dikkat etmeniz gerekenler var. Ortam.org her ne kadar güvenilir sohbet siteleri arasında yerini baş köşede alan sohbet sitesi olsa dahi dikkat edilmesi gereken şeyler bulunuyor.

Mesela sohbet odaları içerisinde kendilerini görevli, yetkili olarak tanıtıp sizlerden herhangi bir ücret, para yada kontör gibi isteklerde bulunan kişilere kesinlikle itimat etmeyiniz. Bunun gibi kendilerini kız nickleri ile tanıtarak paraya ihtiyacım var veya kontöre ihtiyacım var diyerek sizlerden isteklerde bulunan kişileri #Operhelp odasına bildiriniz. Bu kişilere kesinlikle itimat etmeyin ve kesinlikle isteklerini karşılamayın.

Mobil Şehir Sohbet

Mobil şehir sohbet siteleri olarak arama motorlarında yani google üzerinden arayışa geçen kullanıcılarımız akıllı cep telefonları ile şehir sohbet odaları içerisine girmek isteyenler olmaktadır.

Burada şuanda makalemizi okuyan herkesin mobil takmasının anlamını bildiğini düşünüyorum. Lakin yine de mobil kelimesinin anlamını belirteyim. Akıllı cep telefonları çıkmasıyla ülkemizde olduğu gibi dünya genelinde yoğun ilgi ve talep gördü.

Yoğun ilgi ve talep görmesinin en büyük faktörü ise insanların ceplerinde taşıdığı akıllı cep telefonlarının bilgisayar görevi görmesidir. Haddinden çok fazla yoğun ilgi ve talep gören akıllı cep telefonlarına dünya genelinde mobil adlandırılması verildi.

Sohbet siteleri sahipleri ise akıllı cep telefonlarının yoğun talep görmesinden dolayı içerisini mobil uyuma çevirdi. Mobil uyuma çevrilen arkadaşlık sohbet odaları ülkemizde ve dünyada mobil sohbet odaları olarak tanıtılmıştır. Mobil sohbet odaları ve mobil chat odaları olarak adlandırılan platformlar aslında bizlerin yıllardır masaüstü, leptap bilgisayarlar ile kullandığımız normal sohbet siteleri olmaktadır.

Şehir Sohbet

Şehir Sohbet

ömer Karataş 831 Defa Okundu
Cevap bırakın