Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Sohbet Var

Sohbet Var

Konu Başlıklarımız

Sohbet Var

Sohbet var chat odaları içerisinde sizlere sunulan tüm hizmetler tamamen ücretsiz bedava sohbet odaları olarak sağlanmaktadır. Chat var olarak gireceğiniz odalarda aynı odalar olmaktadır.

Sohbet Var

Sohbet Var

Chat veya sohbet var olarak her iki anahtar kelimelerde de karşınıza çıkacak olan platformlar aynı amaç için hizmet sağlayan siteler olacaktır. Aynı amaç için hizmet sağlayan siteler olacak, fakat aynı siteler olmayabilir.

Farklı farklı sitelerin karşınıza çıkacağını öncelikle bilmenizi isteriz. Çünkü sohbet var adını kullanarak bir çok platformlar kendilerini tanıtmaya çalışıyor. Sohbet var kullanıcıları haddinden fazla olduğu için farklı platformlar bu kullanıcıları kendilerine kaydırmak istiyor.

Amaçlarına da ulaşamıyorlar diyemiyorum çünkü bazı kullanıcılar sohbetvar sitelerine giriyoruz diye yanlışlıkla farklı yerlere giriyor. Sohbet var her zaman bedava olarak kullanıcılarına kaliteli sohbet imkanı sağlıyor. Yanlışlıkla farklı siteler içine giren kullanıcılar çok geç olmadan zaten yanlış ortam içine girdiklerini anlıyorlar.

Sohbet var sohbet sitesi içerisinde ki kaliteli ve seviyeli sohbet her zaman ister istemez kendini belli ediyor. Seviyeli sohbet siteleri olarak ülkemizde ve dünya genelinde tanınan, kullanılan platformlar sohbetvar.com ve sohbetvar.net yada sohbetvar.org siteleri olmaktadır.

Ortam.org sohbet sitesi içerisinde her zaman sohbet var olduğu için kesinlikle taklit içermemektedir. Haricinde ki tüm diğer arkadaşlık sohbet odaları olarak hizmet veren siteler sohbetvar taklitleridir. Taklitçi siteler yani sohbet var yada chat var olarak kendilerini tanıtan farklı mekanlar sizlerden ücrette talep edebilir.

Sohbet var sohbet siteleri tamamen ücretsiz, bedava olmakta olup sizlerden kesinlikle herhangi bir ücret, para talep etmemektedir. Parasız sohbet siteleri olarak kurulduğu ilk günden bu zamana siz değerli kullanıcılarına hizmet sağlamaktadır.

Bin dokuz yüz doksan altı yılından bu güne kadar gelen arkadaşlık sohbet odaları içerisinde binlerce bay/bayan kullanıcıları barındırıyor. Üstelik bu kullanıcılar özellikle bir il yada bir bölgeden değil. Ülkemizin 81 ilinden olduğu gibi dünyanın bütün ülkelerinden de binlerce bay/bayan kullanıcılar bulunuyor.

Chat Var

Chat var olarak arama motorlarında arayışa geçen kullanıcılarımız genellikle dünyanın farklı ülkelerinde yaşayan gurbetçi kullanıcılarımız oluyor. Farklı ülkelerde yaşadıkları için dilleri genellikle yabancı karakterli cümlelere alışmış oluyor.

Sohbet Var

Sohbet Var

Chat kelimesi her ne kadar sohbet kelimesi ile eş anlamlı olsa dahi yazılışları farklı olmaktadır. Sohbet var kelimesi tamamen Türkçe karakter olmaktadır. Lakin chat kelimesi de tamamen yabancı karakter içermektedir. Bu sebepten dolayı chat var olarak genellikle dünyanın farklı ülkelerinden arayışa geçiliyor.

Sohbet var chat odaları içerisinde yukarıda ki başlığımın satırlarında belirttiğim üzere ülkemizin 81 ilinden ve dahi dünyanın bütün ülkelerinden kullanıcılar bulunuyor. Özellikle belirli bir il yada bölgeden kullanıcılara açılmış, hizmet sağlayan platformlar değildir.

Sohbetvar chat odaları içerisine girmeniz için sadece 18 yaşından büyük olmanız yeterlidir. Sohbet odaları içerisinde ki tüm kullanıcılarımız 18 yaşından büyük yetişkinler olmaktadır. Çünkü sohbet sitemiz yetişkinler için kurulmuş yetişkin sohbet odaları olarak kullanıcılarımız tarafından bilinmektedir.

Sizlere bedava arkadaşlık sohbet odaları içerisinde sağladığımız tüm imkanlardan yararlanmanız için sadece yaş sınırlamasına uyuyor olmanız yeterlidir. Aksi taktirde sizlerden farklı herhangi bir kural yada şart kesinlikle istememekteyiz.

Sohbet var içerisinde binlerce kullanıcılar olduğu gibi onlarca da chat kanalları barınıyor. Onlarca chat kanalları arasında 81 tanesi ise ülkemizin illerinin şehir sohbet odaları olmaktadır. Ayrı ayrı şehir sohbet odaları veya bölge sohbet odaları kurulmasında ki asıl amaç ise sizlerin yaşadığınız bölgelerden kolay arkadaş bulmanız içindir.

Mobil Sohbet Var

Mobil sohbet var olarak arama motorlarında arayışa geçen kullanıcılarımız akıllı cep telefonları ile sohbet olan sitelere girmek isteyenlerdir.

Seyyar, taşınabilir anlamına gelen mobil eki insanların internet üzerinde arayışlarında anahtar kelime oluyor. Yani insanlar arama motorlarında arayışa geçtiklerinde arayışlarının başına mobil eki koymaları karşılarına çıkacak olan sitelerin mobil uyumlu olmasına yarıyor.

Fakat mobil eki sadece arkadaşlık sohbet odaları ile sınırlı olan bir anahtar kelime kesinlikle değildir. İnsanlar her türlü platformlar arayışında mobil ekini kullanabilir. Örneğin; Akıllı cep telefonları ile oyun oynamak isteyen kullanıcılar genellikle arama motorlarına mobil oyun oyna gibi anahtar kelimeler yazmaktalar.

Mobil sohbet var ise yukarıda ki satırda belirttiğim örneğin tam olarak aynısıdır. Sohbet var chat odaları günümüzün en eski sohbet siteleri olmasına rağmen ilk olarak mobil uyuma geçen platformlar arasında bulunmaktadır. Mobil sohbet odaları veya mobil chat odaları olarak kullandığımız siteler aslında yıllardır masaüstü bilgisayarlar ile kullandığımız normal sohbet odaları olmaktadır.

Sohbet Var

Sohbet Var

ömer Karataş 386 Defa Okundu
Cevap bırakın