Sosyete Sohbet Odaları

Sosyete Sohbet Odaları

Mehmet GÜÇKIRAN     14-07-20     Chat     Sosyete Sohbet Odaları     27 Defa Okundu

87 / 100

Sosyete Sohbet

Sosyete Sohbet odaları sosyetik kullanıcıların yoğun istek ve talepleri neticesinde yayın hayatına başlamış bulunmaktadır. İnsanoğlu sosyal statüsü veya ekonomik gücü ne olursa olsun, mutlaka diğer insanlarla hasbihal etmek, söyleşi yapmak ve sohbet etmek ihtiyacı duyar. Bu doğrultuda sosyete insanların da sohbet etmeye gereksinimi olabileceğini düşündük ve sosyete sohbet odalarını açtık. Sosyete sohbet odaları da diğer global kanallar gibi tüm kullanıcıların girebileceği şekilde tasarlandı. Böylelikle alt tabakadaki insanlarla, üst tabakadaki insanları aynı çatı altında birleştirmeyi hedefledik.

Sosyete Chat

Sosyete Chat odalarının açılması ile birlikte global kanallarımız adeta sosyetelerin akınına uğramış bulunmakta. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan sosyetelerin bu projeye özel önem verdikleri ve rağbet ettikleri gözlemlenmektedir. Şimdilik sadece Türkiye’de yaşayan sosyetik insanlara hizmet vermeyi planlıyoruz, ancak bu sistemin tutması halinde tüm dünyada yaşayan sosyetelere özel çalışmalarımızın da olacağı müjdesini şimdiden verelim.

Sosyetelerle Sohbet Ederken Dikkat Edilecek Hususlar

Sosyeteler paranın verdiği bir güç ile kibirli ve gururlu bir hava verse de, sonuçta onlar da bizim gibi insandır. Yani et, kemik ve histen ibarettirler. Fakat bu kesim özellikle Adab-ı Muaşeret kuralları dediğimiz, Ahlak ve Görgü kurallarına son derece önem verirler ve bağlıdırlar. Bu yüzden sosyetik bir insanla muhabbet ederken hayt, höyt, lan, lun gibi sokak ağzından ve argo kelimelerden kaçınmak gereklidir. Bu insanların çoğunluğu genel olarak İstanbul Türkçesi dediğimiz en saf ve duru Türkçe ile muhabbet ederler.

Sosyetelerle Sohbet Etmenin Ayrıcalıkları ve Avantajları

Sosyeteler genel kültür ve hatırı sayılır bir bilgiye sahip oldukları için onlarla sohbet ederken bilmediğiniz hususlarda bilgi sahibi olabilir, çok çeşitli konularda hasbihal edebilir ve üzerinizdeki sıkıntıyı, stresi atabilirsiniz. Bu sayede öz güveniniz ve cesaretiniz en üst seviyeye çıkabilir. Bu doğrultuda hayata dair yeni şeyler öğrenebilir, insanları daha yakından tanıyabilirsiniz.

Sohbet odaları ekibi olarak; zaman zaman bu tür yeni projelerle sizlerin karşınıza çıkacağız. Ortam.OrG çalışanları olarak her zaman yenilikçi ve modern bir anlayışı benimsedik. Sosyete chat odaları da sadece bu yenilikçi akımlardan bir tanesi. Başka bir projede ve makalede görüşmek dileğiyle sağlıcakla kalınız.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Chat Odaları

© Copyright 2020 - Ortam.Org Bedava Sohbet Sitesi Tüm Hakları Saklıdır. SEO: KaRa İletişim