Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Chat Sohbet Odaları 18

Chat Sohbet Odaları 18

Chat Sohbet Odaları 18

Chat Sohbet Odaları 18 adından da anlaşılacağı gibi 18 yaş üstü bireylerin girmesi için tasarlanan, ergenlik çağına yani büluğ çağına girmemiş bireylerin girmesinin yasak olduğu sohbet odalarına verilen isimdir. Ortam.Org sitemiz seviye ve kalite açısından Türk aile yapısına, örf ve adetlerine, gelenek ve göreneklerine son derece uygun olmasına rağmen, bizler 18 yaşından küçük fertlerin her ne olursa olsun, kesinlikle sohbet odalarımıza girmemesi yönünde karar almış bulunmaktayız.

Çünkü bizlere göre, 18 yaşından küçük bir şahsın odaklanması gereken çok daha faydalı şeyler olmalıdır. Gelecekle alakalı düşünce ve idealleri olan, toplumda iyi bir kariyer ve mevki sahibi olmak isteyen bu bireyler gerçek hedeflerine odaklanmalı, boşa geçirecek zamanı olmadığı düşüncesine sahip olmalıdır. Sağlıklı ve bilinçli bir toplum, mutlaka gençlerin iyi eğitilmesi ve yönlendirilmesi ile mümkün olmaktadır.

Bu meyanda gençlerin her türlü haylaz ve aylaklıktan, boş, saçma ve yararsız işlerle iştigal etmekten alıkoymak biz yetişkinlerin üzerine düşen en büyük vazifelerdendir. Çünkü Chat Sohbet Odaları 18, belli bir yaş ve olgunluğa erişmiş, iş, güç ve kariyer sahibi olmuş, ununu eleyip, eleğini duvara asmış kesime hitap etmektedir. Bana bak genç kardeşim; senin hiç bir işin gücün yok mu? idealin ve hedeflerin nelerdir? git derslerine çalış, hocaların anlattığı konuları evde tekrar et. Bu chat sohbet işi senin vaktini ve enerjini alır, sonra boş bir çuval gibi yığılır kalırsın.

Chat Sohbet Odaları 18 Hizmetleri

Chat Sohbet Odaları 18 odalarımızda sohbet etmeniz için kesinlikle hiç bir ücret ödemenize ve üyelik formu gibi saçma ve zaman kaybettirici şeylerle uğraşmanıza hiç gerek yok. Sohbet sistemimize Mobil, Bilgisayar, Laptop, Tablet gibi cihazlarla bağlanabilmeniz yanında, ana sayfamızdaki sohbet uygulamasını indirerek te, rahatlıkla bağlanabilirsiniz. Yukarıda da belirttiğim gibi sizlerden istediğimiz tek şart var, o da kesinlikle 18 yaşından büyük olmanızdır. Bir şekilde yaşınızın 18’den küçük olduğu anlaşılırsa, yöneticilerimizin tutum ve davranışları oldukça sert ve seri olacak, süratle odalardan atılacaksınız.

Chat Sohbet Odaları 18, gerçek hayatta kendisine bir arkadaş çevresi edinemeyen, utangaç ve içine kapanık bireylere yönelik hizmetleri ile tanınmaktadır. Sohbet odalarımız içerisinde sadece yazılı sohbet olanağı mevcuttur. Yazılı sohbet deyip geçmeyin, bu sayede onlarca insan, ortam.org sitemiz sayesinde hatırı sayılır bir arkadaş çevresine sahip oldu, bunlardan bazıları evlenip yurt yuva tuttu, çoluk çocuğa karıştı. Onlar ermiş muradına, biz çıkalım kerevetine.

Mehmet GÜÇKIRAN 756 Defa Okundu
Cevap bırakın