Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Chat Sohbet Odaları

Chat Sohbet Odaları

Chat Sohbet Odaları

Chat sohbet odaları; internet kullanımının artmasına paralel olarak güncelliğini ve popüleritesini yitirmeden chat tutkunlarının vazgeçemediği platformlar arasında yer almaktadır. Yapılan istatistiklere göre internete giren her beş kişiden biri, google arama motoruna chat ya da sohbet yazarak yalnızlık duygusunu ve iletişim eksikliğini gidermeye odaklanıyor. Hal böyle olunca sohbet siteleri artan ihtiyaca cevap vermek amacıyla harıl harıl çalışmaya devam ediyor.

Google sayfalarında sohbet sektörüne odaklanmış yüzlerce irili ufaklı sohbet sitesine rastlamak mümkündür. Fakat bu işin kaymağını sağlam bir ekiple yoluna devam eden, SEO çalışmalarına ağırlık veren büyük siteler yemektedir. Chat sohbet alanında faaliyet gösteren ufak çaplı siteler ise belli bir zaman sonra aradığını bulamamanın hüznüyle ya yok olup gitmekte, ya da diğer sohbet siteleri ile birleşme cihetine gitmektedir.

Chat Sohbet Odaları Kullanım Amaçları

Chat sohbet odaları; kullanıcıların google arama motorunda yaptığı aramalara göre, anahtar kelime analizlerine göre çalışmalarına yön vermektedir. Bir çok farklı anahtar kelime kullanan sohbet siteleri, kullanıcıları sitelerine çekmek için adeta kılı kırk yarmakta, çeşitli ayak oyunları ve taklalar atmak suretiyle, yalan yanlış sloganlar kullanmakla, içeriği ile alakası olmayan kelimeleri etiket olarak eklemek yoluyla kullanıcı kazanma yoluna gitmektedirler.

Sahte Sloganlar ve Vaatler

Bu durum öyle bir hal almıştır ki; Tamsohbet.com, Geveze.Org, Kalbim.Net, Ortam.Gen.Tr gibi siteler; bünyesinde hem yetişkin sohbet, hem de dini sohbet hizmeti verdiklerini iddia ederek bu sektörde büyük bir kaos yaratma derdine düşmüşlerdir. Bre ahmaklar tayfası, iki karpuz bir koltuğa sığar mı? Yılanla fare aynı kaptan beraber yemek yer mi? Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu? Neden milletin aklıyla alay eder gibi her kelimeden hit almak istiyorsunuz?

İslam Dinini Kullanan Sahtekar Site Sahipleri

Neden İslam dinini o pis ağızlarınıza alıp, efendim benim sohbet odalarında hem islami sohbet, hem cinsel sohbet yapılıyor diyorsunuz? İslam fıtratı üzerine yetişmiş, iyi bir aile terbiyesi almış insanlar ve akıl sahipleri bu sitelerden uzak durarak tehlikenin farkına varmışlardır. Fakat her insanın izanı, idrakı, zekası ve aklı bir değildir. Olayın ciddiyetini kavrayamayan, sanal dünyanın kirli film ve fırıldaklarından haberi olmayan saf vatandaşlarımız, ağzı açık ayran delisi gibi vakitlerini buralarda heba etmektedirler. Fakat ortam.org sitemiz tertemiz yapısıyla her türlü çirkin yakıştırma ve kullanıcı kandırma odaklı çalışmalardan uzak durmaktadır. Bizim tavrımız ve duruşumuz nettir, neysek oyuz, yapmadığımız bir hizmeti yapıyormuş gibi lanse etmekten ar ve haya ederiz.

Benzer Yazılar

Chat Sohbet Odaları

Chat Sohbet Odaları

 

Mehmet GÜÇKIRAN 584 Defa Okundu
Cevap bırakın