Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Chat Yap

Chat Yap

Chat Yapmak ve Sohbet Etmek

Chat yapmak istiyorsunuz ve yapamıyorsunuz öyle mi? Ortam.Org sohbet odaları sayesinde hiç bir yere üye olmadan, ücretsiz, anonim olarak mobil güvence ile sohbet edebilirsiniz. Bu vesile ile değişik kentlerden bireylerle tanışıp kaynaşmak, arkadaş sahibi olmak, canlı kanlı kişilerle hemen sohbet etmek mümkündür. Üstelik tamamen şifresiz, günün her vaktinde dilediğiniz anda sitemize hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Nasıl Chat Yapılır?

Öncelikle chat İngilizce bir kelime, dilimize dönüştürülmeye çalışıldığında sohbet, söyleşi, muhabbet anlamlarına geliyor. Fakat sohbet kelimesinin İngilizce’de tam bir karşılığı bulunmuyor. Çünkü sohbet ve muhabbet etmek biz Türk insanına mahsus bir şey. İngiltere veya Amerika’da hadi bir sohbet edelim veya muhabbet edelim desen, öküzün trene bakması gibi yüzüne bakarlar. Çoğu kullanıcı veya site dışından kişiler soruyor; nasıl chat yapılır? veya nasıl chat yaparım? Sevgili kardeşim bir çok seçenek ile chat yapabilirsin. Sağlıklı bir sohbet yapabilmen için gerekli materyalleri aşağıda maddeler halinde sıralıyorum.

  1. İnternet Bağlantısı
  2. Mirc Sicript
  3. Akıllı Telefon veya Tablet
  4. Masa Üstü Bilgisayar veya Laptop
  5. Sitemizin mobil uygulaması

Bu materyallerden birinci maddedeki internet bağlantısı olmazsa olmazlardan. Diğerlerinden her hangi birine sahip olduğunuz varsayıyorum. Hemen ortam.org sitemize geliyorsunuz ve sohbet’e bağlan butonuna basıp sohbet odalarına giriyorsunuz, önce selam veriyorsunuz veya merhaba iyi günler tarzı bir girişle başlıyorsunuz. Bunun devamı zaten kendiliğinden gelecektir ve chat yapmaya başlayacaksınız. Sitemiz tüm cihazlarla tamamen bir eş güdüm içerisinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede hem güvenli, hem kaliteli, hem seviyeli bir sohbet ortamı seni bekliyor.

Hızlı ve Hemen Sohbet Et

Yukarıda da bahsedildiği gibi sitemiz, internet dünyasıyla yeni tanışmış biri için bile kullanımı son derece kolaydır. Basit ve sade bir arayüzü mevcuttur. Sitemizde java gibi can sıkıcı yazılımlarla sizleri uğraştırmıyoruz. Sitemize ait mobil uygulama ile de hızlı bir şekilde chat yapabilirsiniz.

Sitemizin Avantajları

Sohbet odalarında gördüğünüz tüm rumuzlar canlı ve gerçektir. Sitemizde hiç bir şekilde services botlar veya konuşan cycle botlar yoktur. Canlı kişilerle hem global kanallarda, hem özel odalarda birebir sohbet olanağı sağlıyoruz. Sitemizin alt yapısı her gün güncellenmekte, eski yazılımlar kullanılmamaktadır. Bu yüzden % 100 güvenli sohbet ortamı sizleri bekliyor.

Yardım Ve Destek Alabilir miyim?

Sohbet odaları içerisinde bulunan görevlilerimizden, yahut #Operhelp kanalımıza girmek suretiyle günün her vaktinde yaşadığınız sıkıntılarla alakalı yardım ve destek almanız mümkündür. Konusuna hakim, bilgili ve tecrübeli personelimiz sizlere hizmet için 7/24 esasına göre vardiyalı şekilde sitemizde görev yapmaktadır.

Mehmet GÜÇKIRAN 802 Defa Okundu
Cevap bırakın