Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Çılgın Sohbet Odaları

Çılgın Sohbet Odaları

Çılgın Sohbet Odaları

Çılgın sohbet odaları başlıklı yani adlı makalem içerisinde siz değerli kullanıcılarımıza çılgın sohbetler yapabileceğiniz chat kanalları hakkında bilgiler vereceğim. Makalemizin konusu olan çılgın sohbet odaları hakkında bilgiler vermeye başlamadan önce sohbet siteleri hakkında genel bilgiler verelim.

Çılgın Sohbet Odaları

Çılgın Sohbet Odaları

Daha sonrasında sizlere çılgın sohbet odaları hakkında detaylı bilgiler vermeye başlayacağım. Sohbet siteleri olarak bilip kullandığınız chat kanalları aslında mirc programları olmaktadır. Mirc programları ülkemizde ilk olarak bin dokuz yüz doksan altı yılında kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana içerisinde bay/bayan binlerce kullanıcıları ağırladığı gibi onlarca da chat kanalları barındırmaktadır. Onlarca chat kanalları arasında 81 tanesi ise ülkemizin illerinin şehir sohbet odaları olmaktadır. Şehir sohbet odaları haricinde dünyanın bütün ülkelerinin sohbet odaları bulunmaktadır.

Üstelik bu kadar chat kanalları ile sınırlı kalmıyor. Genel olarak her ilden, her bölgeden ve her ülkeden bay/bayan kullanıcıların bulunduğu sohbet ve chat odaları bulunuyor. Sohbet ve chat odaları olarak içerisinde adlandırılmış onlarca farklı kanallar bulunuyor.

Mirc programları içerisi sadece sohbet ve chat odaları ile sınırlı kalmıyor. Fakat adlandırılması, tanınması genel olarak sohbet siteleri olarak bilinmektedir. Mirc programları içerisinde İslami soru-cevap, yarışma, oyun ve canlı radyo gibi kanallar da bulunuyor.

Oyun yada canlı radyo siteleri olarak değil de sohbet ve chat siteleri olarak duyulmasının sebebi mirc programları içinde barınan sohbet ve chat odaları ağırlıklı tutulmasıdır. Mirc programları ülkemizde kurulan ilk platformlar olmaktadır.

Ülkemizde kurulan ilk platform olmasından dolayı insanların da o yıllar en çok arkadaşlık sohbet odaları ihtiyacı olduğu için genellikle ön planda sohbet ve chat odaları olmuştur. Arka planda kalan İslami sohbet, canlı radyo, oyun ve yarışma kanalları olmuştur. O yıllar her ne kadar ihtiyaç olsa da insanların temel ihtiyaçları gibi görünmüyordu.

Çılgın Chat Siteleri

Ülkemizden olduğu kadar dünyanın çeşitli ülkelerinden de arama motorlarında çılgın chat siteleri olarak yazılıp aranıyor. İnsanlar çılgın chat yapmak istediklerinde isteklerine tam olarak google üzerinden ilerliyor.

Çılgın Sohbet Odaları

Çılgın Sohbet Odaları

Çılgın chat siteleri olarak insanların arayıp içerisine girecekleri sitelerin çok canlı olması bekleniyor. Fakat bazı kullanıcılarımız o kadar şanslı olmuyor. Google üzerinden çılgın sohbet odaları yada çılgın chat siteleri olarak yazıp arayışa geçen kullanıcılarımızın karşılarına arada sırada da olsa sessiz sakin sohbet odaları çıkmaktadır.

Ortam içerisinde çok beklentileri olan kullanıcılar girdikleri siteler sessiz, sakin sohbet odaları olduğunda girdikleri gibi geri çıkmaktalar. Fakat kullanıcılarımızın karşılarına eski chat siteleri arasında yerini alan Ortam.org çıktığında insanların ilk tercihleri olmaktadır.

Çünkü Ortam.org sohbet odalarının çok eski mazisi bulunuyor. Mirc programları kurulduğu günden bu yana kullanıcılarına bedava sohbet odaları sağlamaktadır. Üstelik eş, dost ve arkadaş arayışında olan kullanıcılarımızın arayışlarını odalar içerisinde olumlu olarak sonuçlandırıyoruz.

Çılgın sohbet etmek isteyen doyumsuz çılgın chat yapmak isteyen kullanıcılar arayışlarına tam olarak nokta atışı ile girmektedir. Ortam.org sohbet odaları içerisinde özellikle ama özellikle çılgın sohbetler dönmektedir. Çılgın sohbet dönüyor derken yanlış anlaşılmasın.

Her sohbet siteleri içerisinde olan fakat yine her sohbet siteleri içerisinde olmayan sohbetler dönmektedir. Bu nasıl oluyor diyecek olursanız. Şöyle ki Ortam.org sohbet odaları içerisinde sınırsız ve kesintisiz sohbet dönmektedir. Yani farklı anlayışlar içerisine girerek chat kanallarında değişik sohbetler yapmaya kalmayın. Aksi taktirde Ortam.org sohbet ve chat odaları içerisinden uzaklaştırılacaksınız.

Mobil Çılgın Sohbet Odaları

Mobil çılgın sohbet odaları olarak arama motorlarında arayışa geçen kullanıcılarımız genellikle akıllı cep telefonları ile çılgın sohbetler yapmak isteyenler olmaktadır. Çılgın sohbet demek kötü amaçlı değil de canlı, makara, gırgır olan bir ortam demektir.

Arama motorlarında yani googlede mobil çılgın sohbet odaları olarak arayışa geçen kullanıcılarımızın karşılarına birden çok farklı sohbet siteleri çıkacaktır. Google üzerinden kullanıcılarımızın arayışları sonucunda karşılarına çıkacak olan farklı sohbet siteleri içerisinde özel olarak çılgın sohbet odaları barındıran siteler olacaktır.

Farklı sohbet siteleri arasında içerisinde özel olarak mobil çılgın sohbet odaları barındıran sitelerden en eskisi ise yıllardır kullanıcılarına bedava olarak arkadaşlık sohbet odaları sağlayan Ortam.org sitesidir. Mobil sohbet odaları ve mobil chat odaları olarak adlandırılan siteler aslında yıllardır bizlerin masaüstü bilgisayarlar ile kullandığımız normal sohbet siteleri olmaktadır.

Çılgın Sohbet Odaları

Çılgın Sohbet Odaları

ömer Karataş 1339 Defa Okundu
Cevap bırakın