Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Gurbet Sohbet

Gurbet Sohbet

Konu Başlıklarımız

Gurbet Sohbet

Gurbet sohbet siteleri yada gurbet chat siteleri adlı yani başlıklı makalem siz değerli kullanıcılarımıza özel olarak yazılmıştır. Sizlere bu makalem içerisinde neler olup bittiğini ve içerisine kimleri girebileceğini anlatacağım.

Gurbet Sohbet

Gurbet Sohbet

Öncelikle makalemizin konusu olan gurbet sohbet siteleri hakkında bilgiler vermeye başlamadan sohbet siteleri hakkında genel bilgiler verelim. Sohbet siteleri olarak yıllardır bilip kullandığımız platformlar aslında mirc siteleri olmaktadır.

Mirc siteleri ülkemizde ilk olarak chat adı altında arkadaşlık sohbet odaları sağlayan platformlardır. Mirc siteleri ülkemizde bin dokuz yüz doksan altı (1996) yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana ülkemize olduğu gibi dünyanın bütün ülkelerine arkadaşlık sohbet odaları sağlamaktadır.

Gurbet sohbet odaları ise aynı şekilde bin dokuz yüz doksan altı yılından bu güne hizmet vermektedir. Gurbet sohbet odaları içerisine 18 yaşından büyük dileyen ve isteyen herkes girebilir. Sohbet odaları içerisine girmeniz için herhangi bir il, bölge yada ülkeden olmanıza gerek yoktur.

Gurbet sohbet siteleri içerisinde dünyanın çeşitli ülkelerinden binlerce bay/bayan kullanıcılar olduğu gibi ülkemizin 81 ilinden de bay/bayan kullanıcılar bulunuyor. Ülkemizin çeşitli illerinden olan bay/bayan kullanıcılar kendilerine gurbet sohbet siteleri içerisinde gurbetçi arkadaşlar aramaktadır.

Her zaman seviyeli sohbet ortamı sağlayan chat platformumuz Ortam.org kullanıcılarına bin dokuz yüz doksan altı yılından bu yana kesintisiz sohbet odaları sağlamaktadır. Ayrıca web sitemiz yukarıda ki satırda belirttiğim üzere sadece bu tarihler arasında sadece ülkemize hizmet sağlamıyordu.

Türkiye’nin 81 iline parasız sohbet siteleri sağladığımız gibi dünyanın bütün ülkelerine de aynı şekilde hizmet sağladık. Dünyanın bütün ülkelerine parasız sohbet odaları sağlamamızın faktörü dünyanın çeşitli ülkelerinde yaşayan gurbetçilerimiz olmaktadır.

Ortam.org sohbet sitesi bu sebepten dolayı dünya genelinde çok iyi tanınmaktadır. Üstelik bedava sohbet odaları olarak tüm dünyada bilinmektedir. Ortam.org sohbet odaları yine bundan dolayı ülkemizin 81 ilinde olduğu gibi dünya genelinde  kullanıcıları tarafından güvenilir sohbet siteleri olarak tescillenmiştir. Ortam.org sohbet sitesi tüm gurbetçileri tek adreste topluyor.

Gurbet Chat

Ülkemizin 81 ilinde olduğu gibi dünyanın çeşitli ülkelerinden de arama motorlarında gurbet chat siteleri olarak yazılıp aranmaktadır.

Gurbet Sohbet

Gurbet Sohbet

Dünya genelinde tüm gurbetçilere tek bir adreste toplayan Ortam.org bünyesinde onlarca sizler için hizmet veren parasız sohbet odaları bulunuyor. Her bir web sohbet sitemizin tasarımları farklı dahi olsa gireceğiniz kanallar kesinlikle aynı olacaktır.

Gurbet chat siteleri olarak hizmet sunduğumuz kanallarımız içerisinde sadece gurbetçi kullanıcılarımız bulunmuyor. Ülkemizin illerinden de binlerce bay/bayan kullanıcılar bulunuyor. Ülkemizin illerinden olan kullanıcılarımızda gurbet sohbet siteleri içerisinde kendilerine gurbetçi arkadaş aramaktalar.

Sohbet odaları içerisine giren her bir kullanıcının arayışları ve amaçları farklı oluyor. Kimi kullanıcılar yalnızlıklarını sonlandıracak eş, dost ve arkadaşlar arayışları içerisinde oluyor. Kimi kullanıcılar ise kendilerine sadece muhabbet makara yapacak ortam arıyor.

Kendilerine sadece sohbet, muhabbet ve makara yapmak için girmiş kullanıcıları her sohbet kanalları içerisinde görebilirsiniz. Lakin kendilerine eş, dost ve arkadaş arayışında olan kullanıcılar genellikle bulundukları yani yaşadıkları illerden, bölgelerden arkadaş arayışına giriyor.

Anlayacağınız her ilin, her bölgenin ve her ülkenin sohbet odaları içerisinde illa ki gireceğiniz bölgelerden insanlar olmayacaktır. Farklı yerden semtten olduğu halde gireceğiniz odalar içerisinde de binlerce bay ve bayan kullanıcılar olacaktır. Bu tarz olaylar ile karşılaştığınız da şaşırmayın.

Mobil Gurbet Sohbet

Mobil gurbet sohbet siteleri olarak arama motorlarında arayışa geçen kullanıcılarımız genellikle akıllı cep telefonları ile gurbet sohbet odaları içerisine girmek isteyenler olmaktadır.

Ülkemizde olduğu gibi dünya genelinde de akıllı cep telefonlarına mobil adlandırılması verilmiştir. Bundan dolayı sadece ülkemizde kullanılan takma kelime kesinlikle değildir. Gurbetçi kullanıcılarımız da sohbet odaları içerisine akıllı cep telefonları ile gireceği zaman arayışa geçerken mobil ekini kullanmaktalar.

İnsanların akıllı cep telefonları ile herhangi bir arayışlara girerken mobil ekini kullanması arayışlarında karşılarına çıkacak olan sitelerin mobil uyumlu olmasını sağlıyor. Anlayacağınız mobil eki sadece arkadaşlık sohbet odaları ile kesinlikle sınırlı değildir.

Örneğin; İnsanlar akıllı cep telefonları ile film izleyeceği zaman mobil hd film izle gibi anahtar kelime kullanıyorlar. Mobil gurbet sohbet siteleri ise yukarıda ki satırda belirttiğim örneğin tam olarak aynısıdır. Mobil sohbet odaları ve mobil chat odaları olarak bilip kullandığımız platformlar aslında bizlerin yıllardır masaüstü, leptap bilgisayarlar ile kullandığımız normal sohbet siteleri olmaktadır.

Gurbet Sohbet

Gurbet Sohbet

ömer Karataş 898 Defa Okundu
Cevap bırakın