Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

İstanbul Sohbet

İstanbul Sohbet

İstanbul Sohbet

İstanbul sohbet odaları başlıklı yani adlı makalem siz değerli kullanıcılarımıza özel olarak yazılmıştır. Sizlere İstanbul ilimiz hakkında açılan sohbet odaları ve dahasını anlatacağım.

İstanbul Sohbet

İstanbul Sohbet

Makalemizin konusu olan İstanbul sohbet odaları hakkında sizlere bilgiler vermeye başlamadan önce sohbet siteleri hakkında genel bilgiler vereyim. Sohbet siteleri olarak bilip kullandığınız aslında mirc programları olmaktadır. Mirc siteleri içerisinde binlerce bay/bayan kullanıcıları ağırlamaktadır.

Binlerce kullanıcıları ağırlayan mirc programları içerisinde onlarca da chat kanalları barındırıyor. Onlarca chat kanalları arasından bir tanesi de İstanbul sohbet odaları olmaktadır. Mirc siteleri ülkemizde ilk olarak bin dokuz yüz doksan dokuz (1999) yılında kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana içerisinde İstanbul ilimizin sohbet odaları olduğu gibi ülkemizin 81 ilinin, bölgelerinin ve hatta dünyanın diğer ülkelerinin sohbet odalarını barındırmaktadır. Ülkemizin 81 ilinin şehir sohbet odaları içerisine girmeniz için illa ki o şehirde yaşıyor olmanız kesinlikle gerekmiyor.

İstanbul sohbet odaları içerisinde bay/bayan binlerce İstanbullu olduğu gibi binlerce de farklı illerden bay/bayan kullanıcılar bulunuyor. Farklı illerde, bölgelerde yaşayıp da İstanbul sohbet odaları içerisine giren kullanıcılar genellikle kendilerine İstanbullu yada İstanbul ilinde ikamet eden arkadaş arıyor.

Diğer illerin şehir sohbet odaları içerisi de tamamen aynı olmaktadır. Sadece belirtilen illerde yaşayan kullanıcılar bulunmuyor. İnsanlar sohbet odaları içerisinde arkadaş arayışına girdiklerinde ilk olarak elbette yaşadıkları, ikamet ettikleri illerden arkadaş arayışına giriyor.

Fakat insanlar yaşadıkları, ikamet ettikleri illerden kendilerine aradıkları kriterde, kafa dengi arkadaş bulamayınca sonrasında kendilerine sınır ve yakın illerden arkadaş arayışına giriyor. Bu sebepten dolayı her şehir sohbet odaları içerisinde illa ki o illerde yaşayan kullanıcılar olur diye kesinlikle düşünmeyin.

Üstelik belirtilen şehir sohbet odaları içerisine girmeniz içinde illa ki o illerde yaşıyor olmanız gerekmiyor. Mesela örnek verecek olursa İstanbul sohbet odaları içerisine girmeniz için kesinlikle İstanbullu yada İstanbul’da yaşıyor olmanız gerekmemektedir. İnsanlar farklı illerde de yaşasa kendilerine bazen özellikle bu şehirden olsun diyebiliyor.

İstanbul Chat

İstanbul chat odaları yada İstanbul chat siteleri olarak arama motorlarında ülkemizden olduğu kadar dünyanın çeşitli ülkelerinden de arayışa giren binlerce kullanıcılarımız bulunuyor. Özellikle ülkemizin İstanbul ili sizlerin de bildiği üzere dünyada en çok göz önünde olan göz nuru bir ildir.

İstanbul Sohbet

İstanbul Sohbet

Bu sebepten dolayı İstanbul sohbet odaları içerisine dünyanın diğer ülkelerinden giren gurbetçi kullanıcılarımız olduğu kadar turistler de sıklıkla görülmektedir. Ortam.org sohbet sitesi kurulduğu günden bu yana ülkemize olduğu gibi dünyanın bütün ülkelerine de bedava sohbet odaları sağlamaktadır.

Ülkemize ve dünya geneline bedava sohbet odaları sağlayan ortam.org ilk günden bu zamana yurt dışı girişlere açık tutulmaktadır. Ortam.org sohbet sitesi yine bu sebepten dolayı ülkemizde olduğu gibi dünya genelinde kullanıcıları tarafından güvenilir sohbet siteleri olarak tescillenmiştir.

Güvenilir sohbet siteleri arasında yerini baş köşede alan yıllardır kullanıcılarına kesintisiz sohbet odaları sağlayan sitemiz siz değerli kullanıcılarına her zaman kaliteli sohbet sunmaktır. İstanbul sohbet odaları içerisinde 18 yaşından büyük öğrenci, genç, bekar, dul ve evli olmak üzere binlerce bay/bayan kullanıcılar bulunuyor.

İstanbul sohbet odaları içerisine girmeniz için İstanbullu yada İstanbul ilinde yaşıyor olmanız gerekmiyor ama kesinlikle ama kesinlikle 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Sohbet sitemiz içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesi kesinlikle yasaktır. Sohbet sitemiz içerisinde ki tüm kullanıcılar 18 yaşından büyük yetişkinler olmaktadır.

Mobil İstanbul Sohbet

Mobil İstanbul sohbet odaları içerisine girmek isteyen kullanıcılar genellikle akıllı cep telefonları ile İstanbul ilimizin sohbet odaları içerisine girmek isteyenler olmaktadır.

Akıllı cep telefonlarına mobil adlandırılması verildiği için insanlar akıllı cep telefonları ile herhangi bir arayışa girerken arayışlarının başına mobil eki kullanmaktalar. Arkadaşlık sohbet odaları ile sınırlı olmayan mobil eki sosyal medyada her arayış için kullanılmaktadır.

Örneğin; Akıllı cep telefonları ile internet sitelerinde oyun oynamak isteyen kullanıcılar arama motorlarında arayışa geçerken mobil oyun oyna gibi anahtar kelimeler kullanmaktalar. Mobil İstanbul sohbet odaları ise yukarıda ki satırda belirttiğim örneğin tam olarak aynısıdır.

Mobil sohbet odaları ve mobil chat odaları olarak adlandırılan siteler ise aslında bizlerin yıllardır masaüstü, leptap bilgisayarlar ile kullandığımız normal sohbet siteleri olmaktadır. Normal sohbet siteleri olmasına rağmen içerisinin sadece mobil uyuma geçmesiyle dünya genelinde insanlara mobil sohbet odaları ve mobil chat odaları olarak tanıtılmaktadır.

Istanbul Sohbet

İstanbul Sohbet

ömer Karataş 616 Defa Okundu
Cevap bırakın