Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Online Chat Sitesi

Online Chat Sitesi
87 / 100

Online Chat Sohbet

Online Chat Sitesi; Seviyeli sohbet özlemi çekenler için, Keyifli Chat Ortamını hayal edenler için nihayet yayın hayatına başlamış bulunmaktadır. Şu anda ortam.org odalarımızda yüzlerce kullanıcı online chat yapmanın keyfiyle coşmaktadır. Peki sen neredesin?

Online Chat Sohbet Ortamı; kullanıcıların şifre girmeden, java v.b. programları yüklemeden ücretsiz sohbet etmesi demektir. Bu minvalde kurulan Ortam.Org sohbet odaları, aradığınız arkadaş ortamını ve dostlukları sizlere kazandırmak için var gücüyle çalışmalarına devam etmektedir. Her zaman kendinizi seviyeli ve nezih bir sohbet içerisinde bulabileceksiniz. Mobil sohbet yapmanın zevkini ve ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Türkiye’nin en saygın ve seviyeli, ücretsiz sohbet odalarında kendinize yer edinmeye bakın. Tamamen huzur, kalite ve güven hakim chat odalarımızda keyifli vakit geçirebileceksiniz.

Online Sohbet Ortamı

Türkiye’nin bütün illerinden girerek, hem kendi ilinizdeki hem de diğer illerdeki kullanıcılarla, nezih bir sohbet ortamında huzur ve güven içerisinde sohbetlerinizi yapabileceksiniz. Ortam.Org sitemize günün her saatinde java ve eklenti kullanmadan doğrudan bağlanabileceksiniz. Üye olmadan, kayıt formu doldurmadan online chat yaparak kendi kafa yapınıza uygun arkadaşlar edinebileceksiniz. Değişik kültürden insanlarla, yeni katılmış kullanıcılarla hiç bir ayrım yapılmaksızın en candan sohbetlerinizi yapabileceksiniz.

Sohbet Ortamında Kalıcı Dostluklar

Sohbet Odaları sayesinde dünya milletlerini de yakından tanıma fırsatına sahip olabileceksiniz. Avrupa’dan Asya kıt’asına kadar, dünya ülkelerinden gelmiş insanlarla tanışma şerefine nail olacaksınız. Bu sayede gerilimli ve sıkıntılı günleri arkanızda bırakarak neşe ve coşku içerisinde chat yapabileceksiniz. Ortam.Org sitemiz tamamen insani ilişkiler, etkileşim ve arkadaşlık üzerine dizayn edilmiş ücretsiz bir site olarak her daim kullanıcılarının yanında olmaya devam edecektir.

Kullanıcıların çevrim içi chat kanallarında nasıl davrandıklarını, burada ne yaptıklarını, ne okuyup yazdıklarını analiz etmeye çalıştık. Bu analizler sonucunda şu sonuca vardık; sohbet sitelerinin diğer iletişim biçimlerinden farklı olmadığını tespit ettik. Tüm kullanıcılar duygusal durumlarını, olumlu ya da olumsuz olarak aktarmakta ve diğer kullanıcılarla etkileşim halinde olmaktadır. Yani sohbet sitelerinin duygusal bir tonu olduğu gerçeğine vardık. 

Günümüzde, IRC sohbet siteleri hala kolektif anlık olarak kullanılan platformlardan biri olarak önemini korumaktadır. Şu an internet sayfalarında farklı amaçlar için kurulmuş yüzlerce chat sohbet sitesi varlığını sürdürmektedir.

 

Mehmet GÜÇKIRAN 242 Defa Okundu
Cevap bırakın