Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Sohbet Odaları

Sohbet Odaları

Sohbet Odaları

Sohbet odaları içerisinde binlerce kullanıcı sohbet chat yapmak için sizleri bekliyor. Öncelikle sohbet odaları adlı başlığıyla verdiğimiz hizmet içerisinde bakalım neler var.

Sohbet Odaları içerisinde ki kanallardan bahsedelim. Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinin şehir sohbet odaları var. Üstelik her birinin içerisinde canlı, keyifli, makara, gırgır, şamata ile chat yapılıyor. Google gibi arama motorlarında sohbet odaları kelimesiyle Ortam.ORG içerisine giren kullanıcı topluluğu hiç bir zaman ücret, para ödememiştir.

Ortam sohbet odaları siz değerli kullanıcılarımıza kurulduğu günden bu yana tamamen ücretsiz bedava sohbet odaları sağlamaktadır. Üstüne basarak söylemek istiyorum ki bundan sonra ki yıllarda da tamamen ücretsiz bedava sohbet imkanı sağlamaya devam edecektir.

Aksini düşünen diğer sohbet siteleri sahipleri rakip olarak gördükleri ortam.org sohbet sitesinin bir an önce ücretliye dönmesini istiyorlar. Çünkü ücretli sohbet odaları olarak hizmet sağlamaya başladığı gün içerisinde ki ortamın dağılacağını zannediyorlar. Fakat bu şekilde düşünen bütün sohbet siteleri sahipleri ne yazık ki yanılıyorlar.

Ortam sohbet odaları kullanıcılarına ücretli dahi hizmet sağlamaya başlasa yine de içerisinde ki ortam dağılmaz. Üzgünüm ama sizler için bu yüzden boşuna ümitlenmeyin. Birde asıl konu ise ortam sohbet odaları hiç bir zaman kullanıcılarından ücret, para talep etmedi ve bundan sonra da talep etmeyecektir.

Bedava sohbet odaları olarak bay/bayan bütün kullanıcılarına ayrım yapmadan hizmet sağlamaya devam edecektir. Ortam sohbet odaları ülkemizin 81 iline şehir sohbet odaları sağladığı gibi dünyanın çeşitli ülkelerine de yine içerisinde hizmet sağlamaktadır. Üstelik ülkemizin 81 iline olduğu gibi dünyanın çeşitli ülkelerine de bedava sohbet imkanı sunmaktayız.

Chat Siteleri

Ülkemizin 81 ilinden olduğu kadar dünyanın çeşitli ülkelerinden de bay/bayan kullanıcılar arama motorlarında chat siteleri olarak yazıp aramaktalar. Chat siteleri olarak yazıp arayışa geçen kullanıcılar bayda olsa bayan da olsa sohbet ederken kendilerine yeni arkadaş ve yeni ortam arayanlar olmaktadır.

Arama motorlarında yani googlede arayışa geçen kullanıcılarımız içerisinde özel olarak chat kanalları barındıran siteler istemekteler. Googlede arayışlarının sonucunda kullanıcılarımızın karşılarına çıkacak olan farklı sohbet siteleri içerisinde chat kanalları barındırmaktadır.

Farklı sohbet siteleri arasında içerisinde özel olarak chat kanalları barındıran sitelerden biri ise Ortam.org sohbet sitesi olmaktadır. Ortam.org Sohbet sitesi Türk vatandaşlarına olduğu kadar yabancı kullanıcılarına da özel olarak hizmet sağlayarak bu günlere geldi. Türk vatandaşlarımız kadar yabancı yada gurbetçi kullanıcılarımız bunu çok iyi bilmekteler.

Mobil Sohbet Odaları

Mobil sohbet odaları olarak arama motorlarında yani googlede arayışa geçen kullanıcılarımız akıllı cep telefonları ile sohbet odaları içerisine girmek isteyenler olmaktadır.

Sizlerin ve hatta tüm dünyanın bildiği üzere akıllı cep telefonlarına ülkemizde ve dünya genelinde mobil adı verilmiştir. Bu sebepten dolayı akıllı cep telefonları ile arama motorlarında sadece arkadaşlık sohbet odaları arayışına geçen kullanıcılarımız mobil eki kullanmıyor.

Akıllı cep telefonları ile arama motorlarında her ne arıyor olursak olalım başına mobil eki kullanmaktayız. Aranılan anahtar kelimenin çıkacağı sitelerin mobil uyumlu olması için önceden mobil eki kullanıyoruz. Mobil sohbet odaları ise yukarıda sizlere anlattığım cümleye tam olarak örnektir.

Akıllı cep telefonları çıkmasıyla ülkemizde olduğu gibi dünya genelinde yoğun ilgi ve talep gördü. Yoğun ilgi ve talep görmesinin başlıca sebeplerinden biri ise akıllı cep telefonları artık günümüzde bilgisayar görevi görmektedir. Bu sebepten dolayı sohbet siteleri sahipleri içerisini hızla mobil uyuma çevirdi.

Mobil sohbet odaları ve mobil chat odaları olarak bilip kullandığımız siteler aslında yıllardır masaüstü ve leptap bilgisayarlar ile kullandığımız normal sohbet siteleri olmaktadır. Normal sohbet siteleri olmasına rağmen mobil uyumlu olarak değil de mobil sohbet odaları olarak tanıtmasının da tabi ki büyük bir sebebi var.

Bu sebep ise akıllı cep telefonları sonradan çıktığı için mobil uyumda daha sonrasından çıkmıştır. Daha sonrasından mobil uyuma geçtiği için kullanıcılarının bir an önce öğrenip akıllarına kazımak amaçlı mobil sohbet odaları olarak kullanılmıştır. Yoksa mobil sohbet odaları ve mobil chat odaları olarak kullandığınız odalar tam olarak normal sohbet siteleri olmaktadır.

Sohbet Nedir?

Sohbet nedir? Kimler ile sohbet yapılır? Sohbet odaları olarak adlandırdığımız odalar içerisinde kimler var?

Sohbet birden fazla insanın arasında geçen konuşmaya denir. Bazı insanlar reel hayatta konuşarak sohbet yapar. Bazı insanlar ise sanal alem üzerinden ya topluluk ile yapıyor. Yada iki kişi bir araya gelerek sohbet yapıyorlar.

Sohbet Odaları

Sohbet Odaları

ömer Karataş 676 Defa Okundu
Cevap bırakın