Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Arkadaşlık Siteleri

Arkadaşlık Siteleri
88 / 100

Arkadaşlık Siteleri Sayesinde Ruh İkizini Bulabilirsin.

Dostluk arkadaşlık sitelerinde sende bulunduğun şehirde ki insanlar ile bir arada keyifli ve eğlenceli zaman geçirmek istersen sohbet odaları sitelerimiz de her zaman için ücretsiz bir şekilde sohbet etmenin avantajlarını yakalaya bilirsiniz. Günümüzde insanlar artık kendi bulundukları şehirlerde ki kullanıcılar ile bir araya gelip keyifli bir chat ortamı yaratmak için birbirleriyle yarışıyorlar.

Arkadaşlık Siteleri Tek Taraflı Sohbet Değil, Karşı Tarafı da Dinlemeniz Gerektiğini İfade Eder

Ortam.org sitemizde; arkadaş edinmenin en pratik ve güçlü yolu, karşı tarafı dinlemekten geçer. Sadece dinle, belki birbirimize bahşedeceğimiz en önemli hediye dikkatimizdir. Sevgi dolu bir sessizlik arkadaş edinmenin ve güzel sözler söylemenin ötesinde çok fazla tesir eder. Kaliteli Sohbet etmek, yarenlik etmek iki yönlü bir sokak gibidir, ne kadar konuşursanız, o kadar da dinlemeniz gereklidir. Siz ve karşı taraftaki partneriniz sohbet esnasında gerçekten birbirinize saygı gösterir ve bölmezseniz, sohbetin akışı doğal bir şekilde devam edecektir.

Kendinizi bir hoparlör veya mikrofon yerine koymaya özen gösterin. Çünkü diğer kullanıcılar kendilerine değer verildiğini, bu yüzden onlarla empati kurduğunuzda kendilerini huzurlu hisseder. Dinleme ve saygı gösterme alışkanlık haline geldiğinde, insanların yaşam mücadelelerini ve yaptıkları şeyleri neden yaptıklarını daha iyi anlayabilirsiniz.

Benzer Duygu ve Düşüncelere Sahip İnsanlarla Kolay İletişim Kurmak

Bu söylediklerimiz; sohbet odalarında benzer duygu ve düşüncelere sahip insanlarla kolay etkileşim kurma yeteneğidir. Ortam sohbet odalarımızda eleştirilme ve yerilme korkusu olmadan düşüncelerinizi özgürce ifade edebilirsiniz. Bu şekilde sohbet daha hoş bir hal alacaktır. Zaten Terapistler ve psikologların da sürekli kullandığı geçerli bir tekniktir. Sohbet eden kişinin kendini güvende, değerli ve anlaşılır hissetmesini sağlamalısınız.

Tamamen Bedava Sohbet Siteleri

Sohbet arkadaşlık siteleri kanalların da sende memleketlin ile ücretsiz bir şekilde sohbet etmek istersen sitemizi ziyaret ederek hemen sohbete başlaya bilirsin İster Mobil ister dizüstü cihazlarınız ile giriş yaparak herhangi bir ücretli eklenti veya uygulama indirmeden direk olarak Sohbet Siteleri kanalımıza doğrudan bağlanarak sadece Kars değil Türkiye’nin bütün illerinden katılım sağlayan kullanıcılar ile bir arada sizlerde sohbet etmenin tadına varabilirsiniz. Yeni neslin en gözde sohbet chat programları olan sitemizde basitleştirilmiş bir program ile her zaman için görseli ve programları ve eğlence kanallarıyla dolu portalımızda hoş ve huzurlu ve keyifli zaman geçirebileceğinizden şüpheniz olmasın.

admin 404 Defa Okundu
Cevap bırakın