Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Yalancılarla Sohbet Etmek

Yalancılarla Sohbet Etmek

Yalancılarla Sohbet Ve Chat

Yalancılarla sohbet etmeye çalışmak, balkondan balkona atlamak kadar zor ve tehlikeli bir olaydır. Şu devirde kimin doğru söylediğini kimin yalan söylediğini kestirmek çok güçtür. Gündelik hayatta yalanlara alışkınız, fakat chat sohbet sitelerinde söylenen yalanlar yenilir yutulur cinsten değil. Karşıdaki kişi bir başlıyor anlatmaya devirmedik çam ağacı bırakmıyor. Zaten chat sohbet sitelerine gelen insanların çoğu yalan konuşmaya odaklanmış kişilerden müteşekkildir.

Yalancılarla Sohbet Esnasında İpuçları

Mutlak olaylar bir görüş mesafesini desteklemek içindir, bazen doğru olabilirler ve kolayca inkar edilebilir, karşı tarafı da kışkırtabilir.

Güvenilir bir insanla sohbet ederken “Genellikle”, ” Sık Sık”, “Olabilir” gibi mutlak kelimeleri yumuşatan kelimeleri kullanırlar. Yalancılar ise sürekli sizin diğer insanlardan daha iyi olduğunuzu ima etmeye çalışırlar. Eğer siz onu eleştirmeye kalkarsanız saldırgan bir yapıya bürünüp size bağırmaya başlayabilirler. Konuyu değiştirip, kendilerinin suçlanmasından kaçınmaya çalışırlar.

Yalancılar Yargılayıcı Olur

Yalancı insanlar, başkalarını kontrol altına almanın bir yolu olarak diğerlerine göre çok yargılayıcı olabilirler. Kimliği doğrulanmamış bir kişi sürekli olarak üst el kazanmaya veya etrafındaki kişileri maniple ederek başkalarının onayını kazanmaya çalışacaktır. Ancak aynı zamanda, herhangi bir sorunu ele alma olasılığı düşüktür. Bunun yerine, kendilerini daha önemli göstermenin yollarını arıyorlar.

Enerjileri kendilerini geliştirmeye ve başkalarını yıkmaya odaklanmıştır. Bu yüzden pasif agresif olma ve övgü konusunda beceriklidirler. Kendilerini tehdit altında veya ihmal edilmiş hissediyorlarsa, spot ışığı kendi başlarına geri getirmek veya karşılaşabilecekleri olumsuz sonuçları saptırmak için ne gerekiyorsa yapacaklardır.

Bu, sahte insanların bu kadar zehirli olmasının en büyük nedenlerinden biridir : genellikle materyalizme sarılırlar, çünkü dünyalarında hayatlarını dolduran “şeyler”, ne kadar başarılı olduklarının gerçek yansımasıdır.

Genellikle övünebilecekleri “şeyleri” toplamakla kalıcı ve anlamlı ilişkiler geliştirmek için çalışmaktan daha çok ilgilenirler. Başkalarıyla derin bir bağlantıya veya arkadaşlığa sahip olmak, onların düşüncelerine ve duygularına da temas etmelerini gerektirir.

Bir şeyleri yüzey seviyesinde tuttukları için dünyaya da sınırlı bakışları var. Para ve servete odaklanırlar. Başkalarının onlar için yapabileceklerine odaklanırlar. Bu çarpık mercekten bir şeyler gördükleri için kararlar alırlar ve hayatlarını kusurlu algılara göre inşa ederler.

Mehmet GÜÇKIRAN 461 Defa Okundu
Cevap bırakın