Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Chat Sohbetlerinde Beklentiler

Chat Sohbetlerinde Beklentiler

Chat Sohbetlerinde Beklentiler Nelerdir?

Chat sohbetlerinde beklentiler çok farklı olsa da, bir çok kullanıcının asıl amacı kendisine uygun bir kız arkadaş bulmaktır. Bu kullanıcılar sohbet odalarında zaman geçirdikçe bu gayelerini daha ileriye taşıma gayreti içerisine girerler. Daha fazla kız arkadaş bulmak ve içindeki arzu ve dürtüleri sonuna kadar yaşamak isteyenlerin vazgeçemediği yerlerden birisidir. Genel olarak sohbet odalarına takılan insanların aklındaki, fikrindeki temel düşünce budur. Her kim farklı bir gayesi olduğunu söylüyorsa, bilinç altında hep bir arayış ve farkındalık oluşturmak vardır.

Chat Sohbetlerinde Beklentiler, Arz ve Talep

Bir çok kişi sohbet sitelerinde farklı muhabbet ortamlarına girmiş, bu sayede hayatlarına farklı anlamlar katmışlardır. Bir sohbet sitesinin insanların hayatını bu şekilde değiştireceğini kolay kolay tahayyül edemezdim. 1990’lı yılların başından beri bir çok genç kardeşimiz; sohbet odaları sayesinde kadın-erkek ilişkileri ve aşklar üzerine adeta master yapmış, bir çok deneyim kazanmışlardır. Ortam.Org sitemiz bu meyanda adeta bir okul ve eğitim yuvası gibi işlev görmüş, bir çok kişi bizim sayemizde kadınlarla sohbet konularında hatırı sayılır tecrübe sahibi olmuşlardır. Artık kadınlar ve erkekler birbirlerini daha kolay anlama konusunda deneyim kazanmışlardır. İnsanlarla etkili iletişimin adeta şifresini çözen bu insanlar, hayal güçlerini sonuna kadar kullanarak kendilerinde olan gizli cevherleri keşfetmişlerdir.

Chat sohbetlerinde beklentilerine çare arayan insanlar, saatlerin ne kadar hızlı geçtiğini bir türlü anlayamazlar. Çünkü sohbet ortamı onları adeta büyülemiştir. Dakikalar, dakikaları, saatler, saatleri kovalar. Hele ki karşınıza hoş sohbetli bir hatun çıkmışsa, sabahı nasıl ettiğinizi bir türlü bilemezsiniz. Cümleleri seçerek kullanma, karşıdaki insanı etkileme çabaları, ertesi gün aynı kadını chat odasında görememe kaygısı, ya da onu incitecek bir kelime kullanma korkusu ile kıvranıp durursunuz.

Ben Chat dünyasına ilk olarak 2005 yılında girdim. Ortam çok hoşuma gidiyor, sanki büyülenmiş gibi gözümü ekrandan ayıramıyordum. Birileri sohbet ederken şahit oldum, mirc sicript programından bahsediyorlardı, şöyle güzel böyle güzel falan. Neyse ben de onlara bu programı kullanmak istediğimi söyledim, bana bir link verdiler, tarif ettiler şöyle kuracaksın böyle kuracaksın. Tabi o zamanlar kelebek sicript programını indirip kurmuştum. Her bilgisayar başına geçtiğimde o mirc ikonuna tıklayıp sohbet ortamına bağlanıyordum.

Mehmet GÜÇKIRAN 604 Defa Okundu
Cevap bırakın