Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Chat Kanalları

Chat Kanalları

Chat Kanalları

Chat Kanalları Ortam.Org sitemizin bünyesinde, yaklaşık 10 seneden beri kullanıcılarının sohbet ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur.

En seviyeli chat sitelerinden biri olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Sitemiz yurdun dört bir yanından gelen kullanıcıları, ferah bir sohbet ortamında ağırlamak, diğer insanlarla tanışıp kaynaşmasını sağlamak üzere gereken tüm tedbirleri almış, çağın gerektirdiği tüm teknolojileri eksiksiz olarak kullanmaya başlamıştır.

Sitemizin misyonu; sevgi ve saygı çerçevesinde tüm kesimleri ayrıştırmadan, ötekileştirmeden kucaklamaktır. Sevgili kardeşim eğer bulunduğun yerde bir ağ bağlantısı varsa hemen sohbet ağımıza dahil olabilir, tüm olanaklarımızdan ücretsiz olarak faydalanabilirsin.

Chat Kanallarının Kuruluş Amacı

Sohbet odaları sizleri birbirinize yaklaştırmak, yeni insanları tanımanıza vesile olmak için kurulmuştur. Bu bağlamda belki binlerce kişinin tanışmasına, arkadaş olmasına, hatta evlenmesine ön ayak olduğumuz için mutlu ve gururluyuz.

Bu yüzden Türkiye’nin en fazla rağbet edilen chat sitelerinden biriyiz. Sitemiz sohbet alanında yapılan tüm yeniliklere açık ve teknolojiyi yakından takip eden bir sitedir. Tüm bedava avantajlardan yararlanmanız için sizleri sitemize davet ediyorum.

Farklı Chat Kanalları

Birbirine yapı ve işleyiş olarak çok benzeyen sohbet sitelerinin bir çoğunda kalite ve seviyeden söz etmek adeta bir akıl tutulmasıdır. Elma ile armudun, it ile at izinin birbirine karıştığı bu sitelerde sağlıklı bir sohbet ortamına rastlamanız oldukça güçtür. Fakat Ortam.Org sitemiz tecrübeli ve özverili personeliyle, kaliteli kullanıcısıyla bütün çevrelerin dikkatini üzerine çekmiş, her gün biraz daha ileriye giden bir site olarak, tüm kesimlerin takdirlerini kazanmıştır.

Yazılı Chat Kanalları

Sohbet sitemiz tamamen yazılı chat üzerine kurulmuş bir sitedir. Bu meyanda diğer kullanıcılarla sadece yazılı chat yapabilirsiniz. Sair bir çok site gibi sunmadığımız bir hizmeti, bünyemizde yer almayan hiç bir özelliği varmış gibi sizlere lanse etmekten ar ederiz.

İsim olarak sitemize benzeyen diğer sitelerle hiç bir organik bağımız bulunmamaktadır. Sitemizdeki muhabbetler ve söyleşiler tamamen Türk aile yapısına, Adab-ı Muaşeret Kurallarına, saygıya, sevgiye, hoş görüye dayanmaktadır. Bu kıstasların haricinde yapılmak istenen söyleşilere asla müsamahamız ve sabrımız yoktur.

Sizler de belirtilen kurallara göre sohbet edecekseniz her zaman başımızın üzerinde yeriniz bulunmaktadır. Bir başka makalede görüşmek dileğiyle sağlıcakla kalınız. Sohbet odaları içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesi yasaktır. Sohbet sitemiz içerisinde bulunan tüm kullanıcılar 18 yaşından büyük yetişkinler olmaktadır.

Chat Kanalları

Chat Kanalları

Mehmet GÜÇKIRAN 2896 Defa Okundu
1 Yorumlar
TatanGa

Cok seviyeli ve cok guzel bir ortam var herkese tavsiye ediyorum .

Cevap bırakın