Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Aşk Sohbet Odaları

Aşk Sohbet Odaları

Aşk Sohbet Odaları

Aşk sohbet odaları içine hoş geldiniz sevgili kullanıcılar. Bu gün aşk sohbetleri yapacağız, aşkın gücünü kavramaya çalışacağız, aşk ve aşık hakkında analizlerde bulunmaya çalışacağız. Sizce aşk nedir, size neyi çağrıştırıyor?

Aşk soyut bir kavramdır ve anlamı kişilere göre göreceli olarak değişebilir. Yani elle tutulur, gözle görülür bir şeyden bahsetmiyoruz. Bu aşkı sadece kalbimizde ve aklımızda hissediyoruz. Kimilerine göre aşkın içerisinde kıskançlık, kin, nefret, şehvet, heva, heves, istek gibi karışık duygular da barınıyor.

Aşk Güzel ve Tehlikelidir

Aşk sohbetlerinde aşkın son derece güzel bir duygu olduğunu dinleyip durmuşuzdur. Bir çoğumuz sevdiğimiz kişinin gözlerine baktığımızda, içimizdeki duyguların tarifi yoktur. Aynı zamanda aşkın tehlikeleri de vardır, birisine aşık olduğunuzda duygularınıza karşılık bulamazsanız.

Aşık olduğunuz kişi sizinle değil de başka birisiyle ilgileniyor ve onunla konuşuyorsa bu son derece tehlikeli bir durumdur. Kontrolünüzü kaybedebilir, istenmeyen sonuçlara neden olabilirsiniz. Aşk karşılıklı olursa, istek ve hedefleri aynı olan kişilerde zuhur ederse dünyadaki en güzel şeylerden birisidir.

Aşk Sohbetlerinde Mantığın ve Aklın Durduğu Söylenir

Aşık bir insan, sevdiği kişinin ötekilerden tamamen farklı olduğunu düşünür. Aşık, sevdiğinin tüm olumsuz ve çarpık yönlerini görmekte zorlanır. Ona göre aşık olduğu kişi dört dörtlüktür.

Aşık olduğunuz kişinin bir sürü kusuru olsa da, onun sizin için harika bir insan olduğuna kendinizi hemen ikna edersiniz. Bu nedenledir ki; duygular her zaman mantığın önüne geçmiş, aklınız körelmiş, doğru kararlar vermekten uzaklaşmışsınızdır.

Aşk Gözleri Kör Eder, Dimağları Köreltir

Zamanla aşık olduğunuz şahsın, gerçekte başka biri olduğu gerçeğini kabul etmeye başlarsınız. Artık aşık olduğunuz kişi başka bir insan haline bürünmüştür.

Artık normal bir insandır, bu nedenle bir çok kişi sahte aşk senaryolarını bir kenara bırakıp daha akılcı davranmaya ve düşünmeye doğru bir yol almaya başlar. Daha sonra dürüstlük, sadakat, özgünlük duyguları ile başka birini sevmeye ve ona odaklanmaya başlar.

Aşkta Korku ve Mutluluk Hakimdir

Aşk hikayelerinin çoğunluğunda bir korku duygusu da hakimdir. Bu nedenle içinde korku barınan aşk asla sonsuza kadar sürmez ve biter. Kıskançlık, güvensizlik gibi duygular korkunun getirdiği olumsuz düşüncelerdir. Gerçek aşkla uzaktan yakından alakası olmayan duygular birbirine karışmış durumdadır.

Olayın dramatik yönü ise, bir çok insan kıskançlığın aşkın bir diğer yönü olduğuna inanmasıdır. Gerçek aşk sağlıklıdır, içinde mutluluk vardır. Korkuya dayalı bir aşk hikayesi her iki tarafı da müthiş şekilde yıpratır ve bitirir. Gerçek aşk, yanlış temeller üzerine oturtulmadığı sürece olanaksız değildir.

Aşk Sohbet Odaları

Aşk Sohbet Odaları

Mehmet GÜÇKIRAN 1034 Defa Okundu
Cevap bırakın