Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Yalnız Sohbet Odaları

Yalnız Sohbet Odaları

Yalnız Sohbet Odaları

Yalnız Sohbet odaları ile sıkıcı ve buhranlı günleriniz artık sona erecek. Korona virüs belasıyla eve hapsolmuş sevgili kullanıcılarımız; şu anda evlerinizde neler yapıyorsunuz?

Haberleri mi izliyorsunuz? Yoksa evde Tiktok dansını mı öğreniyor sunuz? İnsanoğlu doğası gereği hep diğer insanlarla iletişim halinde olmak ister, diğer insanlarla etkili bir iletişim kurmadan yaşayan bir insan yarımdır.

İşte tam da bu yüzden ortam.org sohbet odaları olarak bu zorlu günlerde sizlere destek olmaya çalışıyoruz. Kendinizi yalnız hissetmemek için mobil sohbet uygulamamızı mutlaka kullanmanız gerekmektedir. Uygulamamız; ortam.org mühendislerince aylar süren titiz çalışmalar neticesinde piyasaya çıkarılmış ve son derece güvenlidir.

Yalnız Chat Sitelerine Artan Rağbet

Salgın hastalık nedeniyle buhranlı ve paranoya dolu bir yaşam süren kullanıcılar, sohbet uygulamamızla tanışarak sitemize gelmektedirler.

Çünkü çağımızın insanı teknoloji nimetinden sonuna kadar yararlanmak istiyor. İnsanoğlunun arayışı ve merak ettiği konular sonsuza kadar sürer. Uzaklığın hiç bir anlam ifade etmediği günümüzde kullanıcılar farklı sosyal sohbet siteleri vasıtasıyla diğer insanlarla iletişime geçebilmektedir.

Bazı kullanıcılar yalnızlık derdine son vermek ve aradığı aşkı bulmak, bazıları ise keyifli vakit geçirmek için yalnız chat odalarını tercih etmektedirler. Son zamanlarda yazılı sohbet hizmeti veren sitemize ilgi ve alakanın had safhaya geldiğini rahatlıkla ifade edebilirim.

Yalnız Sohbet Odaları Arkadaşlık ve Aşk

Yalnızlık günümüzde artık bir kader değildir. İnsanoğlu sosyal bir varlıktır ve diğer insanlarla temas kurmadan yaşantısını sürdüremez. Olaya tasavvufi açıdan baktığımızda “Yalnızlık ALLAH’a mahsustur” cümlesini rahatlıkla söyleyebiliriz. Hiç bir insan yalnızlığa kolay kolay alışamaz.

Mobil uygulamalar, diğer insanlarla hemen tanışmak için oldukça kolaylıklar sağlıyor. Yalnızlığı azaltayım derken, bu uygulamaları farklı gayeler için kullanan kötü niyetli kişilerle eşleşme durumu olursa, bu durum oldukça sinir bozucu olabilir.

Yetişkin bireylerin büyük bir çoğunluğunun romantik bir eş adayı bulabilmek için chat sitelerini kullandıkları düşünüldüğünde, hatırı sayılır miktarda insanın uzun soluklu ilişkiler peşinde koştuğunu söylemek abartılı olmaz.

Fakat bazı istisnalar da vardır, bazı kullanıcılar ise sadece vakit geçirmek için mobil sohbet sitelerini tercih etmekte, diğer insanlarla yüz yüze tanışmaktan kaçınmaktadırlar. Bu tür kullanıcılarla sadece sohbet edip vakit geçirebilirsiniz.

Yalnız Sohbet Odalarında Etkili Hitap Şekilleri

Tanıştığınız bir kişi ile biraz samimiyet kurduktan sonra, “Gerçekten Enteresan Birine Benziyorsun, Seninle Sohbet Etmek Oldukça Keyifliydi, Seninle Sohbetimi Sürdürmek İstiyorum” tarzında yaklaşımlar oldukça etkilidir ve karşıdaki kişide güven duygusunu uyandırır.

Ortam.Org chat odalarında aradığından emin değilsen bunu kafana fazla takma. Zaman her şeyin ilacıdır, bir müddet sonra elbette duygularına uygun birini bulman işten bile değil. Fakat karşıdaki kişi ile ileriye dönük ciddi bir ilişki düşünüyorsan dürüst ve sadık olman gerekiyor.

Yalnız Sohbet Odaları

Yalnız Sohbet Odaları

 

Mehmet GÜÇKIRAN 736 Defa Okundu
Cevap bırakın