Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Kadınlarla Sohbet

Kadınlarla Sohbet

Kadınlarla Sohbet ve Chat

Kadınlarla sohbet etmek zor mudur? Kadınların hoşlandığı ve hoşlanmadığı kelimeler nelerdir? Bir bayanla Sohbet Etmeye Nasıl Başlanır?

Bazen insanlar karsı cinsle yapılan sohbetlerde çekimser davranır, eli ayağı birbirine dolaşır. Çevresel faktörler, yetiştirme tarzı, kişinin kendini ifade edememesi ve güven eksikliği ile alakalı bir takım sıkıntılar mevcut olabilir. Bu yüzden karşı cinsle nasıl sohbet edilir, sohbete nasıl başlanması gerekir gibi konuları kendi tecrübelerimize göre değerlendirip ele almaya çalışacağız. Bunları bir kaç madde ile inceleyelim inşallah.

Kadınlarla Sohbet Ederken Dikkat Edilecek Hususlar

1- Kadınlar iltifattan çok hoşlanırlar, bu yüzden sohbeti iltifatlarla süslemek önemlidir. Örneğin; Kıyafetin çok yakışmış, saç şeklin çok güzel v.b.

2- Göz Teması kurulması önemlidir. Bir kadınla konuşurken Hacı Köylünün trene bakması gibi sağa sola bakmak yerine kadının gözlerinin içine bakmak önemlidir. Eğer kendinden emin ve rahatsan rahatlıkla bir kadınla göz teması kurabilirsin.

Bu şekilde sohbetin gidişatı çok daha sağlıklı olacaktır. Fakat göz temasının da çeşitli ölçüleri vardır, kadının içine düşecekmiş gibi, şehvetli ve kısık gözlerle bakman kadını ürkütebilir. Arada bakışlarını kaçırman kadının daha rahat ve emniyetli hissetmesini sağlar.

3- Bir kadınla yeni sohbet etmeye başladığında asla kişisel ve öznel sorular sormayın, kadını ürkütmemeye gayret edin. Unutmayın ilk tanışma faslı yüzeysel ve basit konularla süslenmelidir. Detaylara bilahere ilerleyen dönemlerde, her iki tarafın güveni sağlandığında girebilirsiniz.

4- Bir kadınla konuşurken tebessüm edin, somurtkan ve dümdüz bir suratla hiç bir kadının sevgisini ve beğenisini kazanamazsınız. Fakat tebessüm etmenin de bazı ölçü ve kaideleri vardır. Tebessüm ederken itici bir şekilde pişmiş kelle gibi sırıtırsanız bu ters tepki yapabilir.

5- Karşınızdaki kadın bir şeyler anlatırken, sözünü kesip araya girmeyin. Onu dinleyin ve söylediklerini tasdik ettiğinizi belirten kafa işaretleri ile belirtin. Karşınızda bir kadın olduğu gerçeğini asla unutmayın. Onun ilgi alanlarını ve hoşlandığı şeyleri tespit etmeye çalışın.

6- Sohbet sırası size geldiğinde yumuşak bir ses tonu ile yani onun duyacağı bir şekilde konuşmaya başlayın. Bir kadınla sohbet ederken “Ben Şöyleyim”, “Ben Böyleyim” gibi kendinizi sürekli öven konuşmalardan kesinlikle kaçının. Kadınlar mütevazi erkeklerden hoşlanır. Bir kompresör gibi sürekli kendinizi şişirmeye çalışmayın. Doğal ve sade olun, yapmacık konuşmalardan, gülüşlerden, tavırlardan, kendinizi farklı biri gibi göstermekten kaçının.

Kadınlarla sohbet konusunda kendi bildiğimiz kuralları sıralamaya çalıştık. Eğer bu konu hakkında sizin de görüşleriniz olursa, konu altından yorum yazmayı ihmal etmeyin. Hepinize keyifli sohbetler dilerim.

Kadınlarla Sohbet

Kadınlarla Sohbet

Mehmet GÜÇKIRAN 719 Defa Okundu
Cevap bırakın