Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Cici Sohbet ve Chat Odaları

Cici Sohbet ve Chat Odaları
87 / 100

Cici Sohbet ve Chat Odalarına Hoş  Geldiniz

Cici sohbet odaları hizmeti ile Ortam.org bünyesinde en cici sohbet chat platformu açılmış bulunmakta. Son derece güvenilir ve hızlı sohbetlerin döndüğü bu chat ortamında sizler de en cici muhabbetlerinizi yapmak, en cicili bicili sözlerinizi sarf etmek istemez misiniz? Tüm Türkiye’nin en cicili insanları şu anda ortam.org sitemizde muhabbetin en koyusunu yapmaktalar.

Kaliteli sohbet hizmeti verdiğini iddia eden bir çok chat sohbet sitesi googlenin tozlu ve karanlık yollarında kaybolup gittiler. Çünkü kullanıcının isteklerine cevap veremedikleri gibi, gerekli alt yapı ve donanıma sahip değillerdi, bu yüzden eldeki kullanıcıyı tutamadılar ve ortam.gen.tr sitesi gibi cycle botlarla baş başa kaldılar. Ortam.Gen.Tr sitesi sahibi bay winsome gel ben sana en cicili bicili abiye elbiselerini giydireceğim, ayrıca ağlamaman için sana özel emzik de hazırladım, altına kaçırma ihtimaline karşı hazır bez de getirdim. Nerde imiş Kara amcasının tosunu bici bici bici..

Seviyeli Sohbet Ortamı

Cici sohbet ortamları çok eskilerde kaldı değerli dostlar, şimdi kim adam kim şalgam belli değil, eskiden girdiğimiz ortamların bir ağırlığı, bir raconu vardı, büyük küçüğü sever, küçük büyüğe hürmet eder, yerini verirdi. Şimdi ortalık adam görünümlü zibidilerden geçilmiyor. Babasına anasına hayrı olmayan, kendinden başka kimseyi düşünmeyen yeni yetme çocuklar cici sohbet ortamı sağladığını iddia ediyor. Yahu sen kimi kandırıyorsun be kardeşim, biz birbirimizi biliyor ve tanıyoruz, ata ata mangalda kül namına bir şey bırakmadın. Sen kim cici olmak kim, en son ne zaman aynada sıfatını gördün.

Arkadaşlar yeri gelmişken bu cici nedir tanımını da yapalım inşallah. Cici: sevimli, hoş, cana yakın, sempatik, güzel gibi anlamlara gelmektedir. Günümüz Türkçesinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Mesela “Ahmet Amcanın Kızı Elif Çok Cici, Bu Kızı Mutlaka Sana Almalıyız Oğlum” şeklinde kelime arasında geçtiği gözlemlenmiştir. Cici sohbet odalarımız son teknolojik malzemeler kullanılarak sizler için hazırlanmıştır. Tüm mobil cihazlara uyumlu ve hızlı sohbet chat edebilme imkanı sunmaktadır. Cici sohbet ayrıcalıklarından faydalanmak için sakın geç kalmayın ve yerinizi alın. Ortam.Org sitemiz hepinize keyifli dakikalar diler.

 

Mehmet GÜÇKIRAN 438 Defa Okundu
Cevap bırakın