Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Gevezelerle Sohbet Ortamı

Gevezelerle Sohbet Ortamı

Gevezelerle Sohbet Ortamı ve Chat

Gevezelerle sohbet odalarına hoş geldiniz sevgili ziyaretçiler. Dünya ve Türkiye’deki en popüler geveze insanların tercih ettiği ortam.org sitemizde sizleri ağırlamaktan onur duyarız. Esasen gevezelerin bulunduğu bir ortamda normal bir insanın sohbet etme şansı hemen hemen yok gibi. Çünkü bir geveze ile aşık atmak, ona laf yetiştirmek, onunla sidik yarıştırmak her babayiğidin harcı değildir. Geveze insanın ağız yapısı zaman içerisinde evrim geçirmiş ve konuşmaya daha uygun bir yapıya kavuşmuştur. Bu gibi sohbet ortamlarında sadece dinleyici olabilirsin. Sevgili geveze kardeşlerim biliyorum, eve tıkıldın kaldın, evde herkes senin huyunu bildiği için fazla zıplayamıyorsun.

Evde sürekli sürekli azar işitiyorsan, sözlerine kimse itibar etmiyorsa o zaman ortam.org geveze sohbet chat odalarına mutlaka gelmen gerekiyor. Çünkü senin gibi yüzlerce geveze insan bu odalarda toplanmış vaziyette. Gevezelik konusunda kadınlar mutlaka birbirlerini bulup içlerini dökerler ve rahatlarlar. Fakat erkekler gevezelik yapma konusunda biraz şanssızdır. Çünkü erkeklerin anatomisi biraz farklıdır. Biz erkekler sakinlik ve dinginlik peşindeyizdir, fazla gevezelik yapan, kafa ütüleyen tipleri sevmeyiz, en sonunda patlarız “Yeter Be Kafamızı Açma” gibi farklı tepkilerde bulunabiliriz.

Gevezeleri düştükleri bu sıkıntılı hallerden kurtarmak amacıyla geveze chat odalarını faaliyete geçirdik. Gel güzel kardeşim hiç bir sınır ve kısıtlama tanımayan odalarımızda dilediğin kadar gevezelik yap, çenen ayrılana kadar konuş. Hiç bir yönetici seni bu durumundan dolayı uyarmaz. Eşinden dayak yemiş olabilirsin, uykun kaçmış olabilir, hemen mobil sohbet odalarımıza hızlı bir şekilde bağlanarak, seninle aynı türden insanlarla iletişim kurabilir ve gevezelik yapabilirsin.

Gevezelerle Sohbet Edin Chat Sitesi Sayesinde Arkadaş Bulun

Gevezelerle sohbet chat odalarımızda çenen ne kadar güçlüyse, dilin ne kadar sivriyse, lisanın ne kadar düzgünse kendinize uygun bir arkadaş, hatta sevgili bulmanız işten bile değil. Dünyanın farklı bölgelerden geveze chat odalarımıza gelen insanlarla tanışmak için lütfen acele ediniz. Ortam.org sitemiz suskunlara değil, geveze insanlara yönelik hizmet etmeye ağırlık göstermiştir. Zaten chat sohbet odalarında sessiz sedasız nickini park eden kişilere genelde şüphe ile bakılır. Acaba şu an ne yapıyor? Acaba bir saldırı hazırlığı içerisinde mi? gibi. Gerçek hayatta ise az konuşanlar çok dinleyenler daha makbuldur.

 

Mehmet GÜÇKIRAN 606 Defa Okundu
Cevap bırakın