Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Sevda Sohbet

Sevda Sohbet

Sevda Sohbet Odaları

Sevda Sohbet Odaları, yaklaşık 15 seneden beri, Ortam.Org bünyesinde, chat seven kardeşlerimizin en fazla rağbet ettiği sosyal chat platformu olarak, sizlere hizmet etmeyi kendine bir borç bilmiştir.

Tamamen ücretsiz ve üyeliksiz olarak kullanıcıların oldukça beğenisini kazanmış, Türkiye’nin her İlinden sohbet ağımıza bağlanan sohbet sevdalıları tarafından ilgi görmeye devam etmektedir. Sevda sohbet odaları, sohbet olgusuna sevdalanmış, sohbet etmeyi, insanlarla diyalog kurmayı özümsemiş insanları bünyesinde barındırmaktadır.

Sevda Chat Siteleri

Misyonumuz ve vizyonumuz insanların en temel ihtiyaçlarından olan sohbet ve chat yapma isteklerine cevap vermek, utangaç ve pısırık bir topluluk yerine sürekli diğer insanlarla iletişim halinde olan, özgürce kendini ifade edebilen bireyler ve toplumlar yetiştirmektir.

Bu gün geldiğimiz noktada, hedeflerimizi başarmış olmanın gurur ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Elbette bunda kullanıcılarımızın da payı yadsınamaz bir gerçektir. Ortam.Org sohbet odalarında chat esnasında ve muhabbet ederken kurduğunuz arkadaşlıkların zamanla dostluğa dönüştüğünü görmek bizler için bir onurdur.

Bu nedenle sevda sohbet odalarına olan ilgi ve alaka günden güne artmaktadır. Gün geçtikçe artan kaliteli kullanıcı sayımız, diğer sitelere nazaran çıtayı hep yüksek tutmamız her türlü takdir ve övgünün üzerindedir. Chat yapmak için en doğru adresi seçen kullanıcılarımıza teşekkür ederiz. Ortam.Org ailesi olarak bizleri tercih eden tüm kullanıcılarımıza sonsuz şükranlarımızı arz ederiz.

Sevda sohbet odalarında şiirin en güzelini, muhabbetin en koyusunu yaşayacaksınız. En güzel anılarınıza ev sahipliği yapacak sevda sohbet odaları sizlerin rahat bir şekilde chat yapması için mobil sohbet yapacak şekilde yeniden düzenlendi.

Mobil Sevda Sohbet

Sevda sohbet odalarında geçenlerde tanıdık bir yüze rastladım, yaklaşık 2 saat muhabbet ettik, eski anıları yeniden canlandırdık. Eski sevdalısı hakkında bir takım sualler sordum, fakat bir türlü ser verip sır vermedi. Belki dedi eski dostum, belki bir ara anlatırım.

Hevesim kursağımda kaldı, bir türlü açamadım sevdasını yüreğinden. Ama en son şunu dedi; “Sevdalıyım diyenler keşke sarılsaydı sevdiğine sonuna kadar, bu acıların belki de hiç biri yaşanmazdı” Evet haklıydı, sevgi, sevda günümüzde yalan olmuş, tozlu raflarda yerini almış garip bir duygu.

Sevda Sohbet

Sevda Sohbet

Mehmet GÜÇKIRAN 1043 Defa Okundu
Cevap bırakın