Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Terapi Chat Sitesi

Terapi Chat Sitesi

Terapi Chat Sitesi

Terapi Chat Sitesi ; gerçek yaşamda bunalan, psikolojik sorunlar yaşayan, kendisini hep yalnız hisseden, dışlanmış kişiler için açtığımız bir sitedir.

Yada Terapi Chat odalarında yıllarını irc ve chat kültürüne adamış, insan psikolojisinden iyi anlayan, kullanıcıların yazı karakterinden kişinin ruh halini analiz eden tecrübeli insanlar bulunmaktadır. Bu insanların sabahtan akşama kadar vazifesi sıkıntılı insanların dert ve sorunlarını dinlemektir.

Cevaplarıyla onları rahatlatmak, elinden gelen yardım ve desteği esirgememektir. Tamamen gönüllülerden oluşan bu terapist ekip, işini severek yapmakta, insanlara yardımcı olmanın mutluluğunu yaşamaktadırlar.

Terapi Sohbet Odaları İlklere İmza Atıyor

Bu çalışmamız meyvelerini vermeye başlamış, kendisini psikolojik olarak rahatsız hisseden bir çok kullanıcı eski sağlığına kavuşmuştur. Ortam.Org çalışanları olarak elbette tüm bu hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir.

Günümüzde bu tür ruhi hastalıklara duçar olmuş insanların çuvallar dolusu parayı psikologlara dökerek derdine derman aradığını zaten biliyoruz.

Fakat bizler bu gidişata dur demek, insanların maddi olarak yıpranmasını önlemek için böyle bir oluşuma girmeye karar verdik. Ey sıkıntılı kardeşim; ortam.org chat odaları seni bekliyor, gel derdini enine boyuna konuşalım.

Bir çare bulmaya çalışalım, çocukluktan beri başından geçen tüm hadiseleri anlat ve iyice rahatla. Kimse yazılarını bölmeyecek ve konuya limon sıkmayacak. Çünkü ortam.org terapi chat sitesi bu sorunlar için hizmete açıldı. Ayıplanmak ve kınanmaktan kesinlikle korkmamalısın.

Kişisel Sorunlar ve Terapi Chat Sitesi

Terapi Chat sitesi ekibi olarak kişisel sorunlarımızın şu yaşamda bizi en fazla yıpratan ve büyüttüğümüz sorunlar olduğunu biliyoruz.

Özellikle aşk meşk meseleleri, gönül muhabbetlerinin sonu her zaman tatlıya bağlanmaz. İşte bu gibi sıkıntılarınızı anlatmanın ve rahatlamanın en kestirme yolu terapi chat sitesine gelmenizdir.

Sıkıntılarınızdan Kurtulun

Sevgili kardeşim sıkıntı ve sorunlarınızdan kurtulmak için başka sitelere girer, oralarda çözümler aramaya çalışırsanız, bu sıkıntı ve sorunlar katlanarak artabilir.

Çünkü terapi hizmeti veren sadece bizim sitemizdir. Ortam sohbet sitemiz, bu doğrultuda dünya ve Türkiye milletleri tarafından en fazla tercih edilen siteler arasında yer almaktadır. Çok yakında yeni uygulamalarımız ile karşınızda olacağız. Şimdiden hoşçakalın.

Terapi Chat Sitesi

Terapi Chat Sitesi

 

Mehmet GÜÇKIRAN 649 Defa Okundu
Cevap bırakın