Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Türkmen Sohbet

Türkmen Sohbet

Türkmen Sohbet

Türkmen Sohbet odalarına hoş geldiniz, bizler bir aileyiz. Bu sohbet sayfasını kurmamızdaki genel amaç, Avrupada ve tüm dünyada yaşayan gurbetçilerimizi aynı çatı altında toplamak, onların hoş vakit geçirmelerini, sıla hasretlerini dindirmektir.

Birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyacımız olduğu bu dönemde, Ortam.Org yöneticilerimizin ve gurbetçi, Türkmen vatandaşlarımızın yoğun istek ve talepleri dikkate alınarak gurbetçilere özel Sohbet sitesini açmaya karar verdik. Türken sohbet odaları içerisinde ayrılıkçı ve uç fikirlere asla müsamaha gösterilmemektedir.

Türkmen Chat Siteleri

Sohbet odaları içerisinde fikirlerinizi kimsenin kabul etmesini bekleyemez, kimseyi bu konuda zorlayamazsınız. Her kullanıcının fikri ve düşüncesi kendisini bağlar. Seviyeli ve güzel bir sohbet ortamının idamesi açısından sohbet odaları içerisinde küfürlü dil kullanmak, hakaret, aşağılama, şiddet ve erotizm, siyasi, ideolojik ve dini paylaşım ve yorumlarda bulunmak kesinlikle yasaktır.

Yapılan uyarılara aldırış etmeyen, bu konuda inatçı tutum sergileyen her kim olursa olsun, kesinlikle bir daha alınmamak üzere odalardan çıkarılmaktadır. Birliğimizi, dirliğimizi, beraberliğimizi bozmaya kalkan, provakatör eylem ve söylemlerde bulunanlara müsamaha gösterilmeyeceğini herkesin bilmesini isterim.

Sevgili gurbetçi kardeşim; sohbet odaları içerisinde, görevlilerimizden herhangi biri hakkında şikayetiniz olursa, lütfen iletişim bölümünden yöneticinin rumuzu ve o konuda geçen log ile birlikte şikayette bulunabilirsiniz.

Bedava Türkmen Sohbet Odaları

Türken Sohbet Odaları sadece gurbetçi vatandaşlarımıza özel olarak tahsis edilmiş odalardır. Bu odalara Türkiye sınırları dahilinde başka kullanıcıların girmesi yönetim tarafından yasaklanmıştır.

Türken sohbet odaları, Ortam.Org mühendisleri tarafından titizlikle aylar süren bir çalışmanın ardından hazırlanarak, gurbetçi kardeşlerimizin kullanımına açılmıştır. Burada geçen yazışmalar ve sohbetler son derece güvenli ve özel bir şifreleme yöntemi ile korunmaktadır.

Gurbet ellerde nice zorluklarla ayakta kalmaya çalışan, üç kuruş kazanç için ecnebilerin ağız kokusunu çeken gurbetçilerimizin de elbette özel odalarda sohbet etmeye hakkı olduğunu düşündük. Gurbetçi kardeşlerimiz artık mahzun olmasın, boynu bükük kalmasın istiyoruz.

Gurbetin kahrını çekmeyen bilmez, yabancı memleketlerde çalışmanın zorluğunu herkes anlayamaz. Gurbetçiler bizlerin her daim aklında olan, ülkemizin göz bebeği olan yurttaşlarımızdır. Bundan böyle gurbetçi vatandaşlarımızın sohbet ile alakalı sıkıntıları için çalışmalarımız devam edecektir.

Türkmen Sohbet

Türkmen Sohbet

Mehmet GÜÇKIRAN 714 Defa Okundu
Cevap bırakın