Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

İngilizce Chat Odaları

İngilizce Chat Odaları

İngilizce Chat Odaları

İngilizce Chat yapabilmeniz için #İngiliz kanalımızda pratik ve nazariye eğitimi alabilirsiniz. Dünyada en çok konuşulan ve her insana lazım olabilecek global dil ingilizceyi öğrenmeniz artık çok daha kolay. Bu sayede ingilizce dilini iyice kavradıktan sonra işsiz kalmayacak, her kapı ardına kadar açılacaktır. Bir çok meslek grubunda ingilizceye hakimiyetiniz sorgulanmaktadır. Yabancı dilinizi daha da geliştirmek için ücretsiz ingilizce chat imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Ülkemizde yabancı dil konusunda verilen eğitimlerin yetersiz olduğu aşikardır. Bu nedenle devlet ve hükümet yöneticilerince yabancı dil konusuna daha çok önem verilmelidir. İngilizce chat yapabilmeniz, hayatınızın her alanında karşınıza çıkabilecek bir ihtiyaçtır. Özellikle yurt dışı seyahatlerde en azından bir yabancı dil bilmeniz önem arz etmektedir. Çünkü derdinizi rahatlıkla anlatabilmeniz lazım. Her zaman sizin söylediklerinizi tercüme eden bir arkadaşınız veya tercüman bulunmayabilir.

İngilizce Sohbet Öğrenmenin Pratik Yolu

İngilizce Chat yapabilmek için günlük konuşmalara biraz aşina olmanız gereklidir. Nazari bilgilerden ziyade her zaman pratik bilgiler, yani yüz yüze konuşmalar, konuşma yapanları izleme ve araya girmek önemlidir. Özellikle bir çok yabancı film ingilizce alt yazı ile izlenmektedir. Sizler de bu filmler sayesinde yahut şarkıları dinlerken mutlaka hevesliyseniz ingilizce öğrenebilirsiniz.

Ortam.Org sitemizde de yurt dışından gelen yabancı kullanıcılarla pratik ve hızlı bir şekilde ingilizce yazışarak eksikliklerinizi tamamlayabilir, bu sayede İngilizce dilinin tüm gramerine hakim olabilirsiniz. İngilizce chat yapmak oldukça zevkli ve eğlencelidir. Eğer olanağınız varsa İngilizceyi en iyi ABD sokaklarında sokak ingilizcesi öğrenerek geliştirebilirsiniz.

İngilizce Sohbet Etmek Ayrıcalıktır

İngiliz dilini öğrendikten sonra, dünyanın her tarafında kendimizi daha iyi anlatabiliriz. Fakat unutulmamalıdır, yukarıda da belirttiğim gibi ingilizcenin bir çok aksanı bulunmaktadır. Bu nedenle sokakta, caddede konuşulan ingilizceyi öğrenmeniz için öncelikle ortam.org sitemize gelerek yabancıların yoğun olarak bulunduğu odalarda kendinizi geliştirebilirsiniz.

Ayrıca çağımız teknoloji çağı olduğu için internet üzerinden de online öğrenebileceğiniz bir çok site bulunmaktadır. Başka bir alternatif ise, yurt dışına gitmek ve İngilizce konuşan bir ailenin yanına yardımcı olarak yerleşmektir. Gündelik işlerinde aileye yardımcı olurken, bir yandan da kolaylıkla İngilizceyi öğrenebilirsiniz.

Mehmet GÜÇKIRAN 743 Defa Okundu
Cevap bırakın