Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Mor Sohbet ve Chat Odaları

Mor Sohbet ve Chat Odaları

Mor Sohbet Odaları ve Chat Siteleri

Mor sohbet odalarına hoş geldiniz değerli kardeşlerim, sizleri ALLAH için seviyoruz, moral ve motivasyonunuzu en üst düzeyde tutmak için mor sohbet chat odalarını sizler için aktif etmiş bulunmaktayız. Mor sohbet odaları sayesinde kırılgan ve sıkılgan yaşantınız daha iyi bir hale gelecek, tüm gerçekleri çarpıcı şekilde masaya yatıracak, kendinize olan öz güveniniz artacaktır.

Kendinizi İfade Edebilme Becerisi ve Sevgi

Diğer kullanıcıların da yazılarından ilham alacak, hayata daha farklı bakacaksınız. Şüphesiz ki kendinizi en iyi ifade edebileceğiniz, sıkıntı ve dertlerinize en hızlı çözüm bulabileceğiniz platformlardan birisi de ortam.org bünyesinde yer alan mor sohbet odalarıdır. Kalpleriniz huzur ve esenlik rüzgarları ile dolup taşacak. Yaşamınız boyunca hep mücadele ettiniz, bir çok badirelere göğüs gerdiniz, sevdiniz, sevildiniz, kırdınız, kırıldınız fakat bunlar artık geçmişte kaldı. 

Mor sohbet odaları sayesinde artık hepiniz uyanacak, kendinizi daha rahat bir şekilde ifade edeceksiniz. Mor sohbet  odaları özel projelerimizden birisi olarak sizlerin beğenisine sunulmuştur. Artık cehalet karanlığından kurtulma vakti, nefreti sevgiye dönüştürme vaktidir. Birlik olmanın dirliği ile hep beraber aydınlık yarınlara yürüyeceğimize olan inancım tamdır.

Mor sohbet odaları ile diğer insanlarla kaynaşmak, sevmek sevilmek gibi isteklerinizden asla imtina etmeyin. Diğer kullanıcılar da sizinle aynı benzer duygu ve düşüncelere sahip olduğundan kesinlikle kendinizi ifade etmekten çekinmeyin. Ortam.org bünyesinde yöneticilerin göz ve kontrollerinden kaçan Trollerin sizi tahrik etmesine ve kaos ortamı çıkarılmasına asla müsaade etmeyin. Burası tertemiz bir sohbet sitesi olarak kalmaya devam edecektir. Her durumda kalbinizden gelen ilk sesi dinleyin ve kesinlikle insanların bakış açılarını yargılamayın, onları haksız yere eleştirmeyin. Çünkü her insan büyük bir ansiklopedidir, sadece doğru okumasını bilmek gereklidir.

İnsanları doğru anlamak ve analiz etmek beraberinde bir takım iyilikleri ve avantajları da getirir. Bu şekilde doğruları görebilmek size huzur verir, kalbinizin farklı attığını hissedebilirsiniz. Çünkü bu koca dünyada kesinlikle yalnız değilsiniz, artık başınızı kumdan çıkartıp etrafa bakma vakti gelmiştir. Sevgiyle bakarsanız, sevgiyle görür, nefretle bakarsanız nefretle görürsünüz.

Sevgi, tüm buhranların etkili bir ilacıdır, sevgi dertleri ve sıkıntıları saklandığı yerden dışarıya çıkartır. Benim sevgiye ihtiyacım yok diyen insan mutlaka yalan söyler.

Mehmet GÜÇKIRAN 667 Defa Okundu
Cevap bırakın