Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Aktif Sohbet Odaları

Aktif Sohbet Odaları
88 / 100

Aktif Sohbet Odaları ve Chat Sitesi

Ortam.Org bünyesinde açılan, aktif sohbet odaları hızlı bir chat ortamı ile karşınıza geliyor. Son derece hiper aktif kullanıcıların katıldığı dünyanın en hareketli sohbet odaları olarak tanımlanmaktadır. Sokağa çıkamadığımız ve ev hapsinde sabrımızın son demlerini yaşadığımız bir anda farklı şahıslarla tanışmak, arkadaş olmak, değişik kültürleri tanımak, radyo ve müzik kanallarında eğlencenin doruğuna tırmanmak istemez miydiniz? İşte ortam.org aktif sohbet odaları ile sizlere bu kolaylığı sağlıyoruz. Monoton ve durağan bir yaşam sürdüğümüz şu günlerde sizlerin bıkmadan usanmadan vakit geçirmenizi sağlamak için tüm site yöneticileri olarak aktif olarak çalışmaktayız.

Aktif Sohbet Odaları

Aktif Sohbet Odaları

Aktif Sohbet Odalarına Kimler Geliyor

Aktif Sohbet odaları sitemize çok uzun zamandır takılan kullanıcılar olduğu gibi, sitemizi yeni keşfeden kullanıcılarımızda mevcuttur. Başka sohhbet sitelerinin aksine sitemizde son derece aktif insanlar bulunmaktadır. Çünkü ortamın güzelliği karşısında en içine kapalı kullanıcı bile adeta şark bülbülü gibi şakır şakır konuşmaya başlamakta ve ortalığı şenlendirmektedir. 7/24 sohbetlerin ve en son müzik parçalarının seslendirildiği sohbet odalarımız üstelik mobil cihazlarla son derece uyumlu ve hızlı çalışmaktadır. Çağın gereklerine uygun olarak sitemizde tüm alt yapı çalışmalarımız tamamlanmıştır.

Aktif Sohbet Odaları Avantajları

Ayrıca sohbet odalarımızda bulunan kullanıcılarımız online süresine göreve aktifliğine bağlı olarak çeşitli yetkilerle taltif edilmektedir. En düşük rütbe olan Vop rütbesinden başlayan bir kullanıcı zaman içerisinde yükselerek Adminlik seviyesine kadar ulaşabilmektedir. Elde edilen bu yöneticilik vasfı sayesinde diğer kullanıcıların takdirlerine mazhar olmakta ve prestij sahibi birisi olarak saygı görmektedir. Sizler de bu imtiyazlardan faydalanmak istiyorsanız, ortam.org sitemize mutlaka uğramalısınız. Artık üzerinizdeki uyuşukluk ve ataletten sıyrılıp aktif bir chat kullanıcısı olarak tüm dikkatleri üzerinize çekme zamanı gelmiştir.

Gerek gündelik hayatta olsun, gerekse sohbet odalarında olsun aktif bir insan sürekli dikkat çeker ve başkalarının takdirini kazanır, arkadaş veya sevgili bulması daha kolay olur. Fakat uyuşuk ve tembel bir insan, armut piş, ağzıma düş mantığı ile hareket ettiği için, hiç bir zaman beklentilerine ulaşamaz. Benden size nacizane tavsiye her işinizde aktif olun, istekli olun. Üzerinize ölü toprağı serpilmiş gibi hareket etmeyin.

Mehmet GÜÇKIRAN 192 Defa Okundu
Cevap bırakın