Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Koyu Sohbet Odaları

Koyu Sohbet Odaları

Koyu Sohbet Odaları

Koyu sohbet odaları, koyu chat, koyu sohbet siteleri gibi aramalara öncü olan Ortam.Org sitemizi ziyaret ettiğiniz için sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır.

Eğer bir yerde koyu bir sohbet ortamı var ise, orada bulunan insanlar elbette manevi ilham ve tecellilere mazhar olur. Fakat boş ve geyik sohbetlerinin icra edildiği bir sohbet odasında aynı beklentileri düşünmek, olanaksız bir hayal ürünüdür.

Sohbet odaları sayesinde insanlar birbiriyle iletişim ve etkileşim kurarken, sohbetin kıvamı elbette önemlidir. Ortam.org bünyesinde koyu sohbet odalarında yöneticilerimiz başta olmak üzere tüm kullanıcılarımız arasında saygı, sevgi, hoş görü gibi insani tavırların sergilenmesi neticesinde koyu muhabbet ortamı kaçınılmaz olmaktadır. Çünkü sürekli bir sevgi ve saygı alış verişi vardır, sevgiyi verirseniz, mutlaka karşılığını alırsınız.

Koyu Chat Nedir?

Koyu Chat, aynı kafa yapısına sahip insanların bir konu üzerinde yaptıkları derin sohbetlere verilen isimdir. Böyle bir sohbet ortamına düşerseniz vaktin nasıl geçtiğini tahayyül bile edemezsiniz.

Bizim başımıza da geçenlerde böyle bir hal gelmişti, akşam 19.00’da ülke meseleleri hakkında başladığımız, bilgi ve birikimi ile bizimle eş değerde olan insanlarla yaptığımız söyleşide vaktin nasıl geçtiğini anlayamadık, bir baktık sabah saat 05.00 olmuş.

Eğer sizler de sanal sohbet odalarında koyu bir sohbet yapmak istiyorsanız, kendinize bu minvalde güzel bir nick name bulmanız gerekmektedir. Yani nickinizin bir ağırlığı olması elzemdir. Saçma sapan Random dediğimiz rumuzlarla koyu chat ortamını yakalamanız biraz zor görünüyor.

Çünkü chat sitelerinde kişiler nickleriyle tanınırlar, sohbetleriyle benimsenir, ağırlıkları ile uğurlanırlar. Etkili ve güzel konuşmak için rumuzun önemine değindikten sonra, eğer koyu sohbet sizden önce başlamışsa, nezaketen müsaade alarak siz de görüşünüzü belirtebilir.

Bedava Koyu Sohbet Odaları

Sohbet ortamına katılmaya hevesli olduğunuzu diğer kullanıcılara hissettirebilirsiniz. Esasen en güzel koyu sohbet ortamı, gerçek yaşamda olabilmektedir. Çünkü sanal sohbet sitelerinde yani yazılı chat hizmeti veren odalarda koyu bir sohbet ortamı yakalanması oldukça güç görünmektedir. Çünkü jest ve mimiklerin olmadığı, sesteki vurguların hissedilmediği bir sohbet ortamında koyu chat yapılması çok zaman mümkün olmamaktadır.

Koyu Sohbet Odaları

Koyu Sohbet Odaları

Mehmet GÜÇKIRAN 947 Defa Okundu
Cevap bırakın