Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Ortam Sohbet Odaları

Ortam Sohbet Odaları

Ortam Sohbet Odaları Sitesi Yayın Hayatına Başladı

Ortam Sohbet Odaları; kaliteli ve nezih ortamları özleyen chat dünyasına gönül vermiş sohbet aşıkları için yayın hayatına başladı. Bu yenilik ve gelişmeden büyük çoğunluk memnun olup teşekkür ve şükran duygularını ifade etse de, elbette memnun olmayan, ortam.com ve ortam.gen.tr gibi sitelerin sahipleri de mevcuttur.

Çünkü ortam sohbet kelimesinde bir marka olmayı hedefleyen, ortam kelimesini temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp önümüze dayayan ve bu uğurda salyaları akarak ilk sırada tutunmaya çalışan bu güruhun yavaş yavaş mukavemetini kırmak üzereyiz.

Ortam Sohbet Odaları

Ortam Sohbet Odaları

Ortam Chat Odaları Olarak Neler Yaptık? Hedefimiz Nedir?

20 Şubat 2019 tarihinden itibaren bu sitelere karşı başlattığım yıpratma ve itibarsızlaştırma çalışmalarım son hızla devam etmektedir. Google arama motoruna ortam sohbet yazdığınızda 1, 2 ve 3 ncü sayfalarda çıkan sitelerin tamamı benim kontrolüm altında olan sitelerdir.

Yani demem o ki sayın winsome efendi, suyun yavaş yavaş ısınmaya başladı, yolun sonu bizim için aydınlanmaya başladı, ama senin için karanlık görünüyor. Dün gece seni rüyamda gördüm, ALLAH hayırlara yorsun inşallah.

Ortam Gen Tr Sahibi Hakkında Gördüğüm Rüya

Rüyamda sen kalabalık bir ortamda, üst tarafın çıplak bir şekilde insanların saldırısına uğruyordun, o hengamede ayaklarıma kapandın, KaRa abi kurtar beni kurtar beni diye öyle bir bağırıyordun ki, o anda ben kan ter içinde rüyanın dehşetiyle uyandım.

Hemen rüya konusunda uzman birisine rüyamı anlattım, adamın yorumuna göre yakın zamanda çevrende hiç kimse kalmayacak. Çok güvendiğin, dostlarım dediğin herkes yavaş yavaş seni terk edecek. Adam aynen şunu da ekledi, bu Winsome gelip senden af diler, elini öperse kurtuluş ve refaha erecek, rahat bir ortama kavuşacak. Artık bundan sonra düşün, taşın kararını ver.

Ortam Sohbet Odaları Kalite, Güven, Memnuniyet, Hız, Mobil Chat

Ortam Sohbet Odaları ekibi olarak sizler için her şeyi düşündük, kesinlikle seviyeli bir sohbet ortamı bulmak için siteler arası gezip vaktinizi heba etmenize hiç gerek kalmadı.

Çünkü bu piyasada en kaliteli ve güvenilir chat sistemini ortam.org yöneticileri sağlamaktadır. Zaten tüm Türkiye’de yapılan anketlerde ve kamuoyu araştırmalarında sitemiz;

Sohbet siteleri arasında en güvenilir ve seviyeli sohbet sitesi olarak ilk sırada yer almıştır. Ne olduğu belirsiz, konuşan botlarla dolu bir sohbet ortamı (ortam.gen.tr) yerine, canlı kullanıcıların gerçek sohbetler icra ettiği ortam.org sitemizde yer almanız her zaman sizin kişisel çıkarınızadır.

Ortam Sohbet İle Alakalı Şu Konulara Da Göz Atmak İster misiniz?

Mehmet GÜÇKIRAN 826 Defa Okundu
Cevap bırakın