Sohbet Girişi

Türkiye Burada Ortam Kuruyor

kullanıcı
şifre
ZSohbet V2   ZSohbet V1
mirc indirFarklı Sürümle Bağlan mirc indirMirc İndir

Rüyada Sohbet Ortamı Görmek

Rüyada Sohbet Ortamı Görmek

Rüyada Sohbet Ortamı Görmek

Rüyada sohbet ortamı görmek; bu rüyayı gören kişinin herkes tarafından sevilen, sayılan, iyi hatırlanan ve karakteri sağlam birisi olarak toplumun her kesiminden olumlu bir tepki aldığına dalalettir. Bu itibarla rüyayı gören kişi; kimliğiyle, duruşuyla, oturup kalkmasıyla, konuşmasıyla, büyük ve küçüklerine davranışıyla, topluma ve millete hayırlı işler yaptığının göstergesidir. Bu kişinin doğru ve emin adımlarla hedefine yürüdüğünü, herkesin gönlünü kazanmak için çaba sarfettiğini belirtir. Kısacası hayırlı bir rüya demektir.

Rüyada Devlet Büyükleri İle Sohbet Etmek

Kişi rüyasında bir sohbet ortamında devlet büyükleriyle konuşmuşsa; artık bu kişinin rahata, mutluluğa ve huzura kavuşacağını, kapanmış kapıların tekrar kendisine açılacağını, hayırlı ve faydalı kişilerle karşılaşacağını gösterir.

Rüyada Bir Sohbet Ortamında Caneze İle Sohbet Etmek

Bu rüyayı gören kişi artık içinde birikmiş olan dert ve sıkıntıları anlatarak rahatlayacağını, kafasına takılan soruların yanıtını bulacağını, içindeki sıkıntılardan kurtulup, zorlukların üstesinden geleceğini bu vesileyle kendisini tamamen iyi hissedeceğini, geçmiş şaşalı günlerine tekrar döneceğini işaret eder.

Rüyalar gören kişinin durumuna, ahlakına, karakterine, maneviyatına göre farklılıklar gösterir. Elbette bizler rüya yorumcusu değiliz. Amacımız kısıtlı bilgilerimizle sizlere bir şeyler sunabilmek.

Rüyada Sohbet Ortamı Görmek ve Winsomenin Rüyası

Bizim bir arkadaş var, kendisi yurt dışında yaşıyor, sanal sohbet odalarında Winsome rumuzunu kullanır. Bu arkadaşımız da geçen gün rüyasında kalabalık bir sohbet ortamına girdiğini, kısa bir zaman sonra odadakilerin hepsinin kendisinden kaçarak orayı terk ettiğini, kendisinin tek başına yalnız kaldığını, rüyada sohbet ortamı görmek ne demektir? sorusunu sorarak rüyasını yorumlamamızı istedi.

Sevgili Winsome üzüleceğini biliyorum ama pek hayırlı bir rüya olduğunu söyleyemeyeceğim. Bu rüya ile birlikte izzet ve itibarını kaybedeceğini, toplum tarafından dışlanacağını, hedeflerine ulaşamayacağını, muhteris nefsin ve isteklerin peşinde koşmaktan asıl insani vazifelerini unuttuğunu söyleyebilirim. Bu rüya aslında kendini düzeltmen için bir uyarı ve nasihat niteliğindedir. Kendini toparlaman için sana bir fırsat verildiğini göstermektedir. Sevgili kardeşim bu rüya senin için bir milat başlangıcı olsun, son günlerde takıldığın sohbet ortamlarından kendini soyutla. Hayvani ve nefsani düşüncelerden uzak dur. Topluma faydalı bir insan olmaya gayret et. Vesselam

Mehmet GÜÇKIRAN 693 Defa Okundu
Cevap bırakın